SAMSUNG BUZDOLABI MODELLERİ

Teknoloji devi olan Samsung, beyaz eşya alanında da belirli bir kalite oluşturmaktadır. En önemli ihtiyaçlarımız arasında yer alan buzdolapları farklı özellikleri ile artık daha fazla kullanışlı olmaktadır. Özellikle Samsung buzdolabı modelleri farklı fiyat aralıklarında farklı özelliklere sahip olan seçeneklerden oluşmaktadır. Genel olarak enerji sınıfı özelliklerine baktığınız da A+ enerji sınıfları ile enerji harcama açısından çok daha karlı kullanımlar oluşmaktadır.

SAMSUNG BUZDOLABI MODELLERİ
banner3

Çift kapılı ve üstten donduruculu modeller daha klasik kullanımlara alışık olan bireyler için ideal olurken, kombi tarzında alttan donduruculu modellerde soğutucu kısmını daha çok kullananlar için ideal olacaktır. Geniş aileler için Gardrop tipi buzdolapları çok daha işlevsel özelliklerdedir. Soğutucu hacmine bakıldığında 41 Litreden başlayan kapasite 349 litreye kadar çıkmaktadır. Dondurucu hacmi ise 5 litre ile 401 litre aralığında olmaktadır. Bu alanda Samsung buzdolabımodelleri içerisinde yıllık enerji tüketimi olarak 1,139 kWh özelliklerden 996 kWh özelliklere kadar seçenekler kullanıcılara sunulmaktadır.

            Genelde buzdolabı modellerinde havalandırma özelliği olmakta ve Nofrost özelliği ile de hem soğutucu hem de dondurucu bir arada kullanılmaktadır. Anti bakteriyel sistemi olan daha sağlıklı kullanımlarda bulunmakta ve sebze meyve çekmecesi özellikleri de genel olarak buzdolaplarında bulunan özellikler arasında yer alır. Tüm Samsung buzdolaplarında ekonomik fiyatlar bulabilmek, tüm mağazaların fiyatlarını daha pratik bir şekilde karşılaştırabilmek için //www.bilio.com/buzdolabi-c3168/samsung/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2016, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER