LG 4000 Adet G4 Dağıtacak

Teknoloji devi LG son amiral gemisi LG G4'ten tam 4000 adet bedava dağıtacağını açıkladı.Dağıtılacak olan ülkeler arasında Türkiye'de yer almakta.

LG 4000 Adet G4 Dağıtacak
banner3

Akıllı telefon üreticisi LG, lansman tarihine yaklaştığımız şu günlerde her gün bir bomba patlatıyor. 

Geçtiğimiz gün amiral gemisini deri arka kapak ile tanıtacağı haberinin ardından, şimdi ise hayranlarını çok sevindirecek bir haber paylaştı. LG kendi Facebook hesabı üzerinden, 15 ülkeye bedava 4000 adet G4 dağıtacağı haberini paylaştı.  

Nisan ayı sonunda duyurusunu gerçekleştireceği yeni nesil amiral gemisi LG G4’ün tanıtımı için oldukça iddialı bir kampanya başlıyor. Kampanya kapsamında 15 ülkedeki 4 bin şanslı tüketiciye LG G4’ü herkesten önce deneyimleme şansı verilecek.

Türkiye’de de denenecek

LG başvurular sonucunda oluşacak bir havuz içinden 4 bin tüketiciyi seçecek ve muhtemelen onlara LG G4’ün test versiyonunu denemeleri için gönderecek. Başvurular 15 ülkeden yapılabilecek ve bu ülkeler arasında Türkiye de yer alıyor. Ayrıca Güney Kore, Endonezya, Singapur,ABD, Çin, Hindistan, Brezilya, Kanada, İngiltere, Fransa, Almanya, Meksika, Japonya ve Hong Kong da başvuru yapılabilecek ülke ve bölgeler arasında bulunuyor.

LG G4 kullanıcılarda kalabilir!

Cihazlar bu 4 bin test kullanıcısına herhangi bir ücret istenmeden verilecek, ancak bunlar ödünç verilmiş cihazlar olacak, mülkiyeti onlara geçmeyecek. Bu test kullanıcılarından akıllı telefonu kullanarak farklı işleri gerçekleştirmeleri ve sonucunda da geri bildirimde bulunmaları veya deneyimlerini sosyal medya üzerinden paylaşmaları istenecek. Ve bu işin sonunda çeşitli hediyeler kendilerinin olacak. LG G4’ün bu hediyeler arasında olup olmadığı bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2015, 15:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER