İPHONE 5 FİYAT SEÇENEKLERİ

Akıllı cihaz piyasasının en popüler markaları arasında yer alan Apple her yıl yeni model seçenekleri ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Bunlardan biri olan İphone 5 modelleri piyasada söz sahibi seçenekler arasında yer alır. En uygun İphone 5 fiyat seçenekleri için araştırmalar yapılabilir. İphone 5, tasarımı ile oldukça dikkat çeken bir telefon olmakta ve zarif görüntüsünün yanında teknik özellikleri ile de kullanıcılarına kalite sunmaktadır.

İPHONE 5 FİYAT SEÇENEKLERİ
banner3

4 inç ekran özelliğinin yanında bir önceki modeline göre çok daha uzun olmaktadır. Renk olarak Apple’ın artık klasikleşmiş gümüş, altın ve uzay grisi seçenekleri sunulmakta ve ekran çözünürlüğü olarak 1136*640 özelliği ile çok daha mükemmel bir ekran deneyimi sunmaktadır. 6 çipli cihaz performans olarak ta önceki modellere nazaran iki kat daha hızlı çalışmaktadır. 8 mp arka kamerası ve led flaş özelliği ile fotoğraf ve video alanında da oldukça etkin kareler ortaya çıkmaktadır. Özellikler Face Time gibi kamera özellikleri ile kamera deneyiminizi bir adım öteye taşıyor. Bu alanda İphone 5 fiyatlarına bakıldığında özelliklerine ve kalitesine oranla oldukça orantılı aralıklar görülecektir.

            2 çekirdekli işlemcisinin yanında 1440 mAH pil kapasitesi ile 600 dakika konuşma süresi deneyimi sunmaktadır. Tüm Apple modellerinde aradığınız fiyatı farklı mağazalarda karşılaştırarak seçebilmek için //www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/5s-16gb-p148952845/ adresine gidebilir ve yorumlara bakarak ta en doğru kararları verebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2016, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER