İphone 11'in Nihai Tasarımı Sızdı

Apple'ın bir sonraki iPhone'unun tasarımını onaylayan yeni bir görüntü sızdırıldı. Yeni telefona iPhone 11 veya iPhone XI denilecek.

İphone 11'in Nihai Tasarımı Sızdı
banner3

TM Dijital Haber Merkezi

Apple önümüzdeki eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte yeni nesil iPhone modellerini tanıtacak. Tanıtımdan önce sızıntılar da gelmeye başladı. Daha önce yaptığı başarılı tahminler ile adını duyuran Slashleaks tarafından paylaşılan iki resimde yeni iPhone'ların kılıf kalıbı görülüyor.

Bu kalıplar, akıllı telefon kılıfı üreticileri tarafından yeni bir cihazın piyasaya sürülmesinden önce, koruyucu kılıflarını kalıplamak için sıkça kullanılıyor.

Sızıntıda öne çıkan detay, iPhone'un 3 arka kamera ile geleceği iddiasını doğrular nitelikte. Şu anki piyasada bulunan son iPhone’ların çift objektif bulunduğu alanda üç objektif için yer ayrıldığı görülüyor.

Uzmanlar, Samsung ve Huawei dâhil Apple'ın en büyük rakiplerinin, bu kamera teknolojisini en son cihazlarında kullandıklarını, bu nedenle Apple'ın benzer bir özellik eklemesinin mantıklı olacağı görüşündeler.

Daha önceki söylentilerde yeni üçlü lens kamera sisteminin sadece 6,5 inç iPhone 11 Max modelinde yer alacağı öne sürülmüştü. Sızan yeni görüntüler ise, hem 5,8 inç hem de 6,5 inç modellerinin yeni teknolojiden faydalanacağını gösteriyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 20:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER