Google Play 5.4.10 Güncellemesi Geldi!

Google Play Store Android Market devamlı güncellenen yüzüyle karşımıza çıkıyor. Play Store en son 5.4.10 sürümünü piyasaya sürdü. Google Play Store indir ve güncelle işlemleri için haberimizi takip edin. Android Market en güzel uygulamalarını akıllı telefon ve tabletlerinize indrin.

Google Play 5.4.10 Güncellemesi Geldi!
banner3

Google Play APK indirme ve güncelleme işlemleri;

Öncelikle en güncel Google Play Store indirin. İndirdiğiniz dosyayı telefon hafızasına atın. Attığınız APK dosyasına dikkat etmeyi unutmayın. Android cihazınızdaki dosya yöneticilerinden “com.android.vending-5.2.12-80321200-minAPI9.apk” dosyasını seçin ve yükleme işlemini başlatın. Yükleme işleminden sonra en güncel Google Play Store cihazınızda olacak.

 

 

 

Öncelikle Google Play Store nedir?

Google Play Store son zamanlarda herkesin sıklıkla kullandığı online alışveriş sitelerinin başında geliyor kuşkusuz.Google Play Store istediğiniz her türlü uygulamayı ve oyunu kolaylıkla indirebileceğiniz, kitap ve gazete okuyabileceğiniz Google’nin ürettiği bir paket yöneticisidir.İçerisinde ücretli veya ücretsiz birçok uygulama barındıran Google Play Store dünyada yaygın olarak kullanılan bir site…

Dilerseniz Google Play Store’un uygulama ve oyunları hakkında sizi bilgilendirmeye çalışayım. Oyun oynamayı sevenler,güncel haberleri kaçırmak istemeyenler ve yerel hava durumlarını an be an takip etmek isteyenler bu uygulamalar tam size göre! İçeriğindeki binlerce oyun ve haber uygulamasıyla Google Play Store dünyası sizi memnun edecek.

Google Play 5.4.10 son sürümü özellikleri neler?

Google Play Store son sürümü 5.4.10 ile birçok yeniliğe imza attı. Yeni sürümde görsel değişikliğe giden Android Market üst barı tamamen saydam bir hale getirdi. Bu yeni görüntüsüyle Google Play Store widgetleri artık kullanımdan kalkıyor. Play Store’dan tavsiyeler veren ve cihaz içeriğini bakış sunan widget fazla kişi tarafından kullanılmıyordu.

Google Play Store yeni sürümünü cihazlara internet ortamında otomatik olarak göndermeye başladı. Beklemek istemeyenler için en son sürümü indirip cihazınıza yüklemek mümkün.

Google Play Store 5.4.10 İNDİR   veya  Google Play Store 5.4.10 İNDİR

 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2015, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER