TECRÜBE İSTİKRAR GÜVEN’DEN EZİCİ ÜSTÜNLÜK
Reklam

TECRÜBE İSTİKRAR GÜVEN'DEN EZİCİ ÜSTÜNLÜK

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi 6. Olağan Genel Kurula giderken 13 ilçe ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünde seçimleri tamamladı.

11 Ekim 2018 - 09:49
Reklam

Tecrübe, İstikrar, Güven sloganı ile seçimlere katılan ekip son olarak Kaynarca, Sapanca ve Arifiye ilçe yönetimleri ile tüm delegeleri kazandı.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen yaptığı açıklamada; Demokrasi şöleni şeklinde geçen kongre sürecimiz son derece nezih ortamlarda gerçekleşiyor. Üyelerimizin seçimlere katılım oranı şu ana kadar oldukça yüksek. Eğitim çalışanlarımızın bizlere olan güveni ve teveccühü bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Kolay ulaşılabilir, iletişime açık ve herkesin kendi alanında uzmanlaştığı genç dinamik ve etkili bir yönetime sahibiz şeklinde konuştu.

Mengen; Son olarak gerçekleştirdiğimiz seçimlerde Serdivan’da 15-1, Kaynarca’da 5-0,  Sapanca’da 6-0 ve Arifiye’de 7-0 gibi net sayılarla delege kazandıran üyelerimizin son üç ilçemizde de Tecrübe, İstikrar, Güven ekibini destekleyeceklerine inancımız tamdır dedi.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesinde, kongre sürecinde 14 seçim sonucunda 12’sini kazanarak yaklaşık 80 delege kazanan ve 60 delege farkı atan Tecrübe İstikrar Güven ekibinin şimdiden seçimi garantilediği biliniyor.

Bu haber 4409 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Eğitim Bir-Sen üyesi
  4 ay önce
  Bu delegelerin kendi iradesi yok mu? Delegeler Mengenin kontrolündemi demek isteniyor? Her bir delege hatta her Eğitim Bir-Sen üyesi Şube başkan adayı olamaz mı? Şimdiden delegeler baskı altına mı alınmak isteniyor? Bu haberin demek istediği Mengene oy verilecek ver.. Mengen Eğitim Bir-Sen üyelerine, her bir delege ve üyenin Şube başkanı adayi olabilecegini bunun demokrasinin bir gereği olduğunu da haber yaptırabilirmi? Veya üyelere mesaj olarak atabilirmi?
 • Sakaryalı.
  4 ay önce
  Neyi,kimi eziyorsunuz?Şu ifade bile zihniyetinizi ortaya koyuyor.Yapılan İlçe yönetimi ve delege seçimi.Delegelerin iradesini mi satın aldınız?Voleybol maç sonucu verir gibi sayı veriyorsunuz.Sonuç iddia ettiğiniz gibi ise, size oy vermeyeceğini düşündüğünüz kişilerle dört yıl daha kavgaya devam.
 • Burası SERENGETİ !
  4 ay önce
  Sakarya genelinde seçimler tamamlandı.Mevcut seçilecek 160 delegeden 124 delegeyi var olan yönetim alırken muhalifler sadece 36 delege alabildi..Onun da en az 3 tanesi kura ile belirlendi....RAKAMLAR YALAN SÖYLEMEZ !
 • Devrimci Wahid
  4 ay önce
  Biraz ilkeli olun.Kaybedince insan olun.tebrik edin..Şizofrenler gibi saçmalamayın..Mengen ve ekibi sizi gömdü ...Hala yorum yapiyorsunuz utanmadan..Delege niye mengene vermesin..Kazanan zaten onun delegesi..Doktora gidin bee..yeter artk.tedavi olun
 • funda
  4 ay önce
  Delege kime oy vereceğini sandıkta gösterecek.Mengen ve ekibi yakında görecek bunu.iki yüzlü mengene ,iki yüzkü delege gereğini yapacak.demedi deme
 • ...
  4 ay önce
  Yalan haber yapmayın olanı yazın lütfen yanlı yazmayın sonuçlar doğru değil yazdığınız...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlker Başbuğ, Suriye ve Irak İlişkilerini Değerlendirdi
İlker Başbuğ, Suriye ve Irak İlişkilerini Değerlendirdi
EL FRENİ ÇEKİLMEMİŞ ARAÇ FACİAYA SEBEP OLACAKTI
EL FRENİ ÇEKİLMEMİŞ ARAÇ FACİAYA SEBEP OLACAKTI