Tecrübe, İstikrar, Güven 9’da 9 Yaptı

Tecrübe, İstikrar, Güven 9'da 9 Yaptı

Eğitim-Bir-Sen 6. Olağan kongre süreci devam ediyor. Okul temsilcisi seçimleri ardından ilçe yönetimleri ve delege seçimleri 9 ilçede tamamlandı.

09 Ekim 2018 - 09:09
Reklam

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Taraklı, Kocaali, Ferizli, Söğütlü ve Karapürçek ilçelerinin ardından Serdivan, Geyve ve Pamukova’da ilçe yönetim kurulu ve delege seçimlerimizi üyelerimizin yoğun katılımı ve teveccühü ile gerçekleştirdik. Üyelerimizden aldığımız mesaj istikrarın sürmesi ve tecrübeye olan güven oldu dedi.

Mengen, 9 ilçede gerçekleşen seçimlerde ilçe yönetimlerinin tamamını kendi aday listelerinin kazandığını vurgulayarak doğal delegelerle birlikte 61 delegenin 60’ını Tecrübe, istikrar, güven ekibinin kazandığını belirtti.

16 ilçe ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünde aday gösteren tek ekip Tecrübe, İstikrar, Güven ekibi,  9 ilçede gerçekleşen seçimlerde tüm ilçe yönetimlerini kazanmış olmalarının mutluluğu ve delege adaylarının biri hariç tamamını almış olmalarının rahatlığıyla şimdiden Şube yönetimini garantilediği konuşuluyor.

 

Bu haber 3300 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Savunan ADAM
  1 hafta önce
  Siyâset yapmayı bırakında üyeleri gerçekleri anlatın yanlı medyarota yok garantiledi felan, milleti algı oyunları ile kandıramazsınız. Üyeler artık oyunu gördü. Ayrıca ilçelerdeki delegelerin sizin olduğunu nerden cikardiniz. Bunun Başkanlık seçimi var. Erken konuşmayın. Ayrıca oy kullanan üyelerden resim çekin atın da ne demektir. Kendinize güveniniz mı yok yoksa korktunuz mu. Allah herşeyin hayırlısını versin demek yok laf ebeliği yapın sadece.
 • Yılmaz Ayna
  1 hafta önce
  Şehrimize hayırlı olsun, samimiyet ve azim, neticeyi tabi ki etkiliyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İl MEM Ar-Ge’den Cemil Kurt’un Anne Acısı
İl MEM Ar-Ge’den Cemil Kurt’un Anne Acısı
SEDAŞ Muhtarlarla Bir Araya Geldi
SEDAŞ Muhtarlarla Bir Araya Geldi