banner28

Yönetim Ümidini Kesmiş 'Sorumlu Sadece Futbolcular mı?'

Üst üste yapıla transferlere rağmen istenen sonuçları alamayan ve kötü gidişini on binlerce taraftarının tıklım tıklım doldurduğu kendi stadında oynadığı Afyon maçında da sürdüren Sakarya spor resmi sosyal medya hesabından bir özür mesajı paylaştı.

Yönetim Ümidini Kesmiş 'Sorumlu Sadece Futbolcular mı?'
banner3

Sakarya spor yönetimi Twitter hesabından yaptıkları açıklama da futbolcularının resmi üzerine yazılan mesajda stadı dolduran taraftara istedikleri sonucu verememenin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti.

Yazılan mesajda “Cefakar Sakaryaspor taraftarından özür diler, bu kayıpları telafi etmek ve üst lige çıkmak için çalışacağımıza söz veririz” ifadeleri görülürken mesajın sadece futbolcular üzerinden verilmesi taraftarın gözünden kaçmadı.

Haber merkezimize ulaşan bir grup taraftar;

“Kulüpten yapılan paylaşımda yönetim kötü gidişin sorumlusu olarak futbolcuları gösteriyor.  Bu doğru değil. Kötü sonuçlardan tek başına futbolcuları sorumlu gösterircesine bir paylaşımın yapılması kabul edilemez. Sorumlu aranıyorsa en başta yönetimdir. Sonrasında ise bekleneni bir türlü veremeyen teknik ekibin sorumlu geliri Futbolcular en son sorumlu gösterilebilirler.” Dediler.

 

KULÜP ŞAMPİYONLUKTAN ÜMİDİNİ KESMİŞ!

Öte yandan yapılan açıklamada 'bir üst lige çıkmak için' şeklinde belirtilmesi kulübün artık şampiyonluktan ümidini kestiği ve amacın sadece playofflara kalmak olduğu şeklinde yorumlandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER