banner28

Yıldırım İmzayı Attı

Sakaryaspor'da yeniden teknik direktörlük görevine getirilen Şaban Yıldırım, Rüstemler Tesisislerinde imzayı attı. Dört ay önce ayrıldığı teknik adamlık görevine yeniden getirilen Şaban Yıldırım törende yaptığı konuşmada 'başarı' vurgusu yaptı. 

Yıldırım İmzayı Attı
banner3

"Hatalardan Ders Çıkardık"
Yeniden Sakaryaspor Teknik Direktörü olan Şaban Yıldırım, "Tribünden geldik, zamanında top topladık. Hatalardan ders çıkardık, bir daha o hataları yapmayacağız" diyerek şu ifadeleri kullandı. "Tekrar burada olmaktan çok mutluyum. Sakaryasporla ilgili bizim hayallerimiz var. Umarım inşallah o projeleri baştan yaparız. Buradan başlamış oluruz. Hayal ettiğimiz Sakaryaspor'da şampiyonluk yolculuğunu yapmaya başlamış oluruz. Sakaryalıyız tribünden biz geldik, takımın şanlı günlerinde Tuna abilerin arkasında top topladık o heyecanı biliyoruz. Teknik adam olarak burada olmak, tekrar olduğum yemi hayalini kurmak bize çok heyecan veriyor. Hepimiz bazı dersler çıkardık, yaşananlardan. Geçmişte yaptığımız bazı hatalar var onlardan ders çıkardık. Belki yeni hataları yapabiliriz, o eski hataları yapmayalım diyoruz. Bunun için de öncelikle her zaman söylüyorum, tüm bu projelerin motor gücü başarıdır. Önümüzdeki devre arası da var bir stratejimiz olacak, onu da hep beraber hayata geçireceğimizi umuyorum. Çok konuştuğumuz şeyler, icraatta yapacağız"


"Yerimiz Süper Lig"
Sakaryaspor Kulübü Başkanı Cumhur Genç, takımın hak ettiği yer olan Süper Lig'e çıkması için şehri arkalarına alıp gerekenleri yapacaklannı belirterek, 'Bu süreçte Suat hocamızla yollarımızı ayırmak zorunda kaldık, Şaban hocamızla tekrar bir araya geldik, geçen sene de beraberdik. Hedefimiz 5 sene içinde Sakarysporu Avrupa kupalarında görmek. Hedefimiz kolay değil tabiki. Sakaryaspor bunu gerçekleştirecek bir şehir. Yapılması gereken doğrular var, bunları yapacağız. Şehri arkamıza alacağız, siyasileri arkamıza alacağız. Sakaryaspor son 30 yılda sadece 3 yıl Süper Ligde kalmış Geçmişin mirasını yiyoruz şuanda, hatalarımız var, yeniden yapmamak için gerekeni yapacağız. Olmamız gereken yer Süper Lig Bunda da hayrı vardır diyoruz, Şaban Hocamız tekrar yuvaya hoşgeldi. ' dedi. Törende yapılan konuşmaların sonrasında imza törenine geçildi. Şaban Yıldırım ve yönetim, imzaları atarak birlikte fotoğraf çekildi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER