Transferi Açma İşi Başkan Yüce’nin Mi?

Sakaryaspor’da transferin açılamadığı haberleri spor camiasını çalkaladı. Taraftarlar tepki gösterirken Başkan Ekrem Yüce gerekli parayı toplamak için çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Transferi Açma İşi Başkan Yüce’nin Mi?
banner3

Sakaryaspor’da açıldığı söylenen transferin açılamadığı öğrenildi. Bülent Uygun ile TFF’ye giden Büyükşehir Belediy4e Başkanı Ekrem Yüce gerekli olan nakit paranın olmaması nedeni ile transferi açamadı.

Transfer açılmadı haberini yayılmasının ardından Sakaryalılar yönetime ver yansın etti. Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant başta olmak üzere yönetime ateş püsküren Sakaryasorlu sevdalıları “Transferi açmak Ekrem Yüce’ye mi kaldı. Sadece onun çabaları ile bu işiin olmayacağı zaten belliydi. Adam adeta ona 50 bin buna 100 bin yazdım demekten bitap düştü. Yüce tek başına bu işi halletmek zorunda mı? Yönetim ne iş yapar? madem yapamayaklardı neden o kadar hava attılar, parayla resimler çektirdiler” dediler.

Öte yandan 2 Eylülde sona erecek olan transfer sezonu için Sakaryaspor'un futbolcu transferinden kaynaklanan borçlarına ek olarak vergi ve SGK borçlarıyla 5 milyon lira bulmak zorunda.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER