banner28

Toçoğlu Galatasarayı Bıraktı İki İsim İhraç Edildi

Galatasaray da düzenlenen mali genel kurulunda FETÖ'cü Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihraçlarının reddedilmesi kararı büyük yankı uyandırdı. Konuyla ilgili bir çok isim sosyal medyadan tepkisini dile getirirken Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Süper Lig'de desteklediğim Galatasaray taraftarlığım son bulmuştur. Sonuna kadar Sakaryasporluyuz" diye yazdı.

Toçoğlu Galatasarayı Bıraktı İki İsim İhraç Edildi
banner3

Galatasaray'da bugün düzenlenen mali kongreye FETÖ'cü Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihraç taleplerinin reddedilişleri damga vurdu.
Sarı kırmızılı kongre üyelerinin bazıları skandal bir tutum sergileyerek kongrede FETÖ'cü iki futbolcuyu savundu ve oy çokluğuyla iki ismin ihraç talepleri reddedildi. Bunun ardından sosyal medyada Galatasaraylı üyelere tepki mesajları atılmaya başlandı.

Tepki gösterenlerden biri de Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'ydu...

Toçoğlu, Twitter'dan yaptığı açıklamada "Süper Lig'de desteklediğim Galatasaray taraftarlığım son bulmuştur. Sonuna kadar Sakaryasporluyuz" diye yazdı.

 

Öte yandan gelen yoğun taraftar tepkisi sonrası Galatasaray yönetimi Fetöcü Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihracına karar vererek bu iki ismin üyeliğini düşürdü.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2017, 19:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER