TATANGALAR'DAN YAŞAR ZIMBA AÇIKLAMASI; SAKARYASPOR'DAN DEFOL!

Sakaryaspor'un en büyük destekçisi ve tek taraftar grubu olan Tatangalar, Sakaryaspor Başkanvekili Yaşar Zımba hakkında sert açıklama yaptı. Tatangalar açıklamasında "İlk ve son uyarımız budur: Yaşar Zımba Sakaryaspor’dan defol!" ifadelerini kullandı.

TATANGALAR'DAN YAŞAR ZIMBA AÇIKLAMASI; SAKARYASPOR'DAN DEFOL!
banner3

İŞTE TATANGALAR'IN YAPTIĞI AÇIKLAMA;
-
Yeşil siyah uğruna gerekirse canını toprağa gömmüş değerli insanlar;
Son günlerde kamuoyunda dolaşan iddialar bizleri derinden rahatsız etmektedir. Ve artık bardak taşma noktasına gelmiştir. Eğer ‘seçilmiş’ olarak görünen ‘atanmışlar’ bizim sabrımızı deniyorsa bilmelidirler ki sabrımız taştığında bu şehirde başı dik yürüyemeyecekleri günler kapılarını çalar.
Bugüne kadar kulağımıza gelen iddiaları kulübe zarar vermemek adına hep sineye çektik, doğru zamanı bekledik. Ama mevcut iddialar yenilir yutulur cinsten değil!
Şehrimizde bir iş adamından gelen 100 bin TL reklam gelirini bankadan nakit olarak çekip yönetim kuruluna ‘para hacize gitmiş’ diyen Yaşar Zımba’nın parayı nakit olarak çektiği banka kayıtlarınca ispatlanmıştır!

Görevi gibi, şehrin göz bebeğini her gün amatöre sürükleyen, ‘benim yüzüme gülmüyorsun’ diye adam kovma yetkisini kendisinde bulan, kulübe gelen parayı çekip nereye harcadığı belli olmayan Amatör Başkan Yaşar Zımba kulübü bırak Rüstemler Tesislerinin sokağına girmemelidir!
Biz sene başında uyarırken kulübün anahtarını bu kişilere teslim eden ‘üst akıl’ akşam vicdanı rahat uyuyabilmekte midir?
İlk ve son uyarımız budur: Yaşar Zımba Sakaryaspor’dan defol!
#YaşarZımbaSakaryaspordanDefol
Saygılarımızla...

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER