SÜRPRİZ TRANSFER Mİ GELİYOR?

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensuplarıyla buluştu. Başkan Yüce programda yaptığı konuşmasında Sakaryaspor transferlerinden bahsederken 4 transferin gerçekleştiğini söyledi. Hali hazırda 3 transfer yapan Sakaryaspor ’da henüz açıklanmayan sürpriz bir transfer olabileceği düşünülüyor.

SÜRPRİZ TRANSFER Mİ GELİYOR?
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensuplarıyla buluştu. Programda yaptığı konuşmada Sakaryaspor’a değinen Başkan Yüce,” Sakaryaspor şehrimizin ortak değeridir, birleştirici parçasıdır. Yapılan transferlerin tamamlanabilmesi için saat 17:00 a kadar süremiz vardı. Allah’ın izniyle yetiştirdik ve transfer açıldı. Yeşil siyah renklere kattığımız 4 transfer ile imza töreni düzenleyerek futbolcularımızı renklerimize kattık” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin yaptığı konuşmadan sonra açıklanan 3 transfer olmasına rağmen 4 futbolcunun imza attığını söylemesi akıllara sürpriz bir transfer olacağı sorularını getirdi.

Haber: Muhammet Fışkın 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER