banner28

Sakaryalı Judocular Finale

Kütahya ilinde düzenlenen Okul Sporları Ortaokullular Yıldızlar grup müsabakalarında; Sakaryalı Judocuların resitali vardı.

Sakaryalı Judocular Finale
banner3

Şampiyonaya damga vuran Sakaryalı Judocular Afyon Karahisar’da yapılacak olan Trükiye Ortaokullar Judo Şampiyonasına katılmaya hak kazanan, Yusuf Kantar, Buse Yıldırım, Muhammet Yıldırım, Yunus Yıldırım, Miraç Bayer, Sakarya’yı temsil edecekler. Aynı zamanda Arifiye Halk Eğitim Judo Takımının da sporcuları olan Judocular Final vizesini kapmış oldu.

TEBRİK ETTİ BAŞARI DİLEDİ

Sakaryalı Judocuları tebrik eden Judo İl Temsilcisi Bayram Akdemir,1-2 Nisan 2017 Tarihleri arasında yapılacak olan final müsabakaların da başarılar diledi. Aynı zamanda Arifiye HEM takımının da antrenörü olan Bayram Akdemir, Akdemir Spor Kulübünün de antrenörü olan ilimiz Bölge antrenörlerinden genç yetenek Mehmet Şen’i de tebrik ederek, gayretli çalışmaları, sporcularla olan ilgisi dışında sporculara vermiş olduğu emekten dolayı da teşekkür etti.

MADALYA BEKLİYORUM

Antrenör Mehmet Şen’de “Sporcularımızı tebrik eder. 1-2 Nisan 2017 tarihinde Afyonkarahisar ilinde düzenlenecek olan final müsabakalarında başarılar dilerim. Batı grubundan 6 sporcuyla Türkiye Şampiyonasında madalya arayacağız. Zor karşılaşmaların ardından finale yükseldik. Her bir sporcumdan madalya bekliyorum” şeklinde konuştu.

DERECEYE GİREN SPORCULAR

55 kg Yusuf Kantar1. (Açmalar Ortaokulu)
57 kg Buse Yıldırım 2. (Açmalar Ortaokulu)
34 kg Muhamet Yıldırım 3. (Açmalar Ortaokulu)
46 kg Yunus Yıldırım 3. (Açmalar Ortaokulu)
+63 kg Miraç Bayer  3. (Prof. Dr. Osman Öztürk İmam Hatip Ortaokulu(
44 kg Zehra Altınay 5.(21 Haziran Ortaokulu)

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER