banner28

Sakarya'nın Yüzünü Güldürmeye Devam Edeceğiz

Süper Lig’e yükselen Büyükşehir Basketbol Takımı’nı tebrik eden Başkan Toçoğlu, “Süper Lig’e yükselen basketbol takımımızı tebrik ediyorum. İnşallah hep birlikte şehrimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

Sakarya'nın Yüzünü Güldürmeye Devam Edeceğiz
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Büyükşehir Basketbol Takımı’nın Süper Lig’e yükselmesinin ardından açıklamalarda bulundu. Takımı, teknik heyeti, yönetim kurulu üyelerini ve taraftarları tebrik eden Başkan Toçoğlu, “Basketbol takımımız Basketbol Süper Ligi’nde. Emeği geçen herkesi kutluyorum. İnşallah şehrimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Süper Lig’deyiz

Başkan Toçoğlu, “Bu yıl çok iyi bir sezon geçirdik. Hem futbol takımımız hem de basketbol takımımız çok önemli başarılara imza attı. Futbol takımımızın ardından basketbolda da başarıyı yakaladık. Hamdolsun takımımızın bu başarısı şehrimizde bayram havası yarattı. İnşallah şehrimizde daha nice başarılara hep birlikte imza atacak, hemşerilerimizin yüzünü güldürmeye devam edeceğiz. Tüm emeği geçenleri bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 23:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER