banner28

Sakarya'nın Yıldız Judocuları

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Koordine edilen “Anadolu Yıldızlar Ligi Judo İl Seçmesi “Sakarya Spor Salonu Judo Antrenman Salonunda yapıldı.

Sakarya'nın Yıldız Judocuları
banner3

Anadolu Yıldızlar Ligi Judo İl Seçmesinde kızlarda 28, 32 , 36 , 40 , 44 , 48, 52, 57 , 63 ve +63 kg.’da , erkeklerde ise 26, 30, 34 , 38, 42, 46, 50 , 55, 60, 66 ve +66 kg.’da minderde başarı aradılar.

Judo Antrenörleri, İl Seçmelerinde sporcularının heyecanlarına ortak oldular. Seçmelerde renkli görüntüler vardı. 60 tane bay –bayan sporcunun tartıya çıktığı seçmelerde Orhan Akdemir ve Ömer Eyüpler Hakemlik yaptı. Sakarya Judo antrenörleri Şükrü Öztürk , Yeliz Kurucu, Mehmet Şen, Pınar Batman Neslihan Can’ın sporcuları il karmasına seçilmek için minderde ter döktüler.

Erkeklerde Mehmet Sezgin, Emirhan Doğan, Muhammet Yıldırım, M.Yiğit Efe, Hasan Taşçı, Yunus Emre Ferik, Osman Şahin, Emirhan Hayırlı, Ertuğrul Kerem Cihanoğlu, Emirhan Gezici, Emir Yıldız, kızlarda ise Buse Alıcı, Elif Doğru, Asude Demir, Irmak Kahveci, Melike Dertli, Gökçe Güneş, İlayda Kardeşoğlu, Buse Yıldırım, Sümeyye Aman, Miraç Bayar kilolarında birinci olarak Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Sakarya Karmasında yer almayı hak kazandılar.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Sakarya Spor Salonunda yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Judo İl Seçmesine katılan ve seçmeler sonrasında ilimizi temsil edecek olan Judo Karmasına katılmayı hak kazanan sporcuları tebrik ederek , yurt içi arenada ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını söyledi.

TARTIYA ÇIKAN JUDOCULAR FOTO ALTINDA

FOTO:1: Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; SakaryaJudosu 2016’yı Türkiye’de ilk 5 içerisinde tamamladı. İlimiz Judosunu gelişmesinde sporcularımıza emek veren başta veliler ve antrenörlerimize teşekkür ediyorum “ dedi.

FOTO: 2-3-12-13-14-15: Erkekler üstün performansı ile göz doldurdu.

FOTO: 4: Antrenörler judocuların başarılı olması için mücadele ettiler.

FOTO: 5-10-11: Kızlar karmaya seçilmek için çabaladı

FOTO: 6-8: Sakarya Spor Salonunda düzenlenen Judo İl seçmesine ilgi büyüktü.

FOTO: 7: Anadolu Yıldızlar Ligi Judo İl Seçmesi neşeli bir şekilde sona erdi.

 

Anadolu Yıldızlar Judo İl Seçme

Müsabakasında tartıya çıkan isimler

28 kg bayan

Busenur Avcı (Karapürçek-2005)

32 kg bayan

Elif Nur Doğru (Akdemir-2005)

36 kg bayan

Asude Demir (Kurucuspor-2005)

Sıla Ekin (Sakarya Birlikspor-2005)

SudenurTemel (Karapürçek-2005)

Deniz Yabalıoğlu (Karapürçek-2005)      

40 kg bayan

Nilsu Kurucu (Kurucuspor-2005)

Irmak Kahveci (Akyazı Bld.-2004)

Ayşegül Gedik (Karapürçek-2003)

Zehra Akbaş (Akdemir-2005)

44 kg bayan

Dilan Akkoyun

(Sakarya Birlikspor-2004)

AlminaÇoruhlu (Karapürçek-2004)

Melike Dertli (Karapürçek-2003)

Yaren Bilgin (Karapürçek-2004)

48 kg bayan

Hazal Dertli (Akyazı Bld.-2003)

Betül Yavuz (Karapürçek-2005)

Gökçe Güneş (Karapürçek-2003)

52 kg bayan

İlayda Kardeşoğlu (Kurucuspor-2004)

Hilal Ferik (Akdemir-2003)

57 kg bayan

Zeynep Sude Çizenmih

(Sakarya Birlikspor-2003)

Demet Hallaç (Karapürçek-2004)

Fatma TuanaKiraz (Akdemir-2004)

Ceren İkili (Akdemir-2004)

Buse Yıldırım (Akdemir-2004)       

63 kg bayan

SedanurKolat (Kurucuspor-2005)

Sümeyye Amaç  (Karapürçek-2003)

Yağmur Özcan (Karapürçek-2003)

+63 kg bayan

Miray Bayer (Akdemir-2004)

 

26 kg erkek

Mehmet Sezgin (Kurucuspor-2005)

30 kg erkek

Emirhan Konyalı

(Sakarya Birlikspor-2005)

Yusuf Ali Kağızmanlı

Sakarya Birlikspor-2005)

Yasin Kesici

(Sakarya Birlikspor-2004)

Murat Güler (Akyazı Bld.-2004)

Emirhan Doğan (Akyazı Bld.-2005)

34 kg erkek

Ahmet Affan Kaçar

(Sakarya Birlikspor-2005)

Muhammet Yıldırım (Akdemir-2004)      

Yunus Emre Akdemir

(Akdemirspor-2004)

38 kg erkek

Muhammet Yiğit Efe

(Kurucuspor-2005)

42 kg erkek

Hasan Taşcı

(Sakarya Birlikspor-2004)

46 kg erkek

Osman Şahin

(Sakarya Birlikspor-2004)

Emir Uçar (Karapürçek)

Yunus Emre Ferik (Akdemir-2004)

Sefa Çelik (Akdemir-2003)

50 kg erkek

Mehmet Ali Talat Akbey

(Sakarya Birlikspor-2004)

55 kg erkek

Egecan Bozkurt

(Sakarya Birlikspor-2004)

Ertuğrul Kerem Ciranoğlu

(Sakarya Birlikspor-2004)

Şuayip Kodalak (Akyazı Bld.-2003)

60 kg erkek

Emirhan Hayırlı (Akyazı Bld.-2003)

Emir Erdem (Karapürçek-2004)

Ömer Altınay (Akdemir-2004)

66 kg erkek

Halil Yıldız (Sakarya Birlikspor-2003)

Emirhan Gezici (Sakarya Birlikspor-2003)

Soner Düzgider (Sakarya Birlikspor-2003)

+66 kg erkek

Ömer Faruk Yuşa Fidan

(Kurucuspor-2005)      

Musa Narin (Sakarya Birlikspor-2003)

Emir Yıldız (Sakarya Birlikspor-2003)

Eray Mert Bayram

(Sakarya Birlikspor-2003)

Yiğit Mert Sarı (Akyazı Bld.-2004)

Buğra İlhami Ersoy (Akdemir-2003)

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2017, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER