Sakarya Bir Spor Şehridir

Genç Milli Basketbol Takımı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sakarya’da gençlerimizin spor yapabilmeleri adına önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Sakarya’nın bir spor şehri olduğunu biliyoruz. Genç Milli Takımımıza, Avrupa Şampiyonası’nda üstün başarılar diliyorum” dedi.

Sakarya Bir Spor Şehridir
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yunanistan’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası kapsamında hazırlık kampını ilimizde sürdüren Genç Milli Takım teknik heyet ve sporcularını makamında ağırladı. Sakarya’nın spora ve sporcuya önem veren bir şehir olduğunu ifade eden Koç Mustafa Derin, “Yunanistan’da düzenlenecek olan şampiyonada iyi bir derece elde etmek istiyoruz. İyi bir kadromuz var. İnşallah şampiyona iyi hazırlanıp, ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğiz” diye konuştu.

Toçoğlu’ndan Başarı Temennisi
Sakarya’nın bir spor şehri olduğunun altını çizen Başkan Toçoğlu, “Sakarya’da gençlerimizin spor yapabilmeleri adına önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Geçen sezon oluşturduğumuz basketbol takımı, bu sene oldukça iyi sonuçlar alıyor. İyi bir seyirci potansiyeli de yakaladık. Sakaryalı hemşerilerimiz takımımıza büyük destek veriyor. Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Sakarya’nın bir spor şehri olduğunu biliyoruz. Genç Milli Takımımıza, Avrupa Şampiyonası’nda üstün başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2015, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER