banner28

Pilavcı’dan Final Maçına Otobüs

Taraklı Belediyesi Bursa’da oynanacak Sakaryaspor Fatih Karagümrük final maçına Taraklı’dan taraftarlara otobüs kaldıracak.

Pilavcı’dan Final Maçına Otobüs
banner3

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından (TFF) Sakaryaspor-Fatih Karagümrük 2.Lig Play Off final maçını 28 Mayıs Salı akşamı saat 21:30 da Bursa’da oynanması kararının açıklamasından sonra Taraklı Belediyesi taraftarlara otobüs tahsis etti.

Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı “ Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadında oynanacak final maçında Taraklı’dan da tatangalarımız statda yerini alacaktır.Sakaryaspor inşallah şampiyon olacak” dedi.Başkan İbrahim Pilavcı kendisi’nin de bizzat maça gideceğini ve taraftarların arasında heyecanı yaşayacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2019, 14:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Demir
Hasan Demir - 4 ay Önce

SASKF sitesinde Hüseyin Kama'nın Ölüm yıldönümü ile ilgili bir şey yok . Siz yanlızca Spor İl Müdürüne Sallayın ayıp ya. İnanmıyorsanız SASKF sitesine bakın site güncel bile değil. Taban birliklerinde hala İl Spor Müdür F.Ç. Yazıyor. Kama ile ilgili yazı yok. Başkan bir de Akyazı'lı demekki neymiş. İnsanın Akyazı, Sakarya veya Çorumlu olması önemli değilmiş. önemli olan hizmettin. bu yorum üzerine haber yapsanız da Belki ASKF yöneticileri Rahmetli Kama'yı hatırlar veya Sitedeki bilgileri günceller.
http://www.saskf.com/taban-birlikleri/

SIRADAKİ HABER