banner28

Pedallar Mutlu Döndü

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Gençlikspor Kulübü Genç Bayanlarda Türkiye Şampiyonu oldu.

Pedallar Mutlu Döndü
banner3

Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2017 yılı faaliyet programında yer alan “ Türkiye Şampiyonası 2.Etap Puanlı Yol Yarışları”  Muğla’nın Ortaca İlçesince yapıldı.  

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüne bağlı Gençlik Merkezi ve Gençlik Spor Kulübü bisikletçileri Ortaca’da pedal çevirdiler.

Türkiye Şampiyonası 2.Etap Puanlı Yol Yarışları büyük , genç erkekler ve yıldız bayanlar ,  Bisikletçiler Yıldızlar A, Gençler , Büyük Bayanlar ve Yıldız B , Masterlar ve kriteryum kategorilerimde yapıldı.

Sakarya Telekomspor takımı Büyük Bayanlarda 43 km.’lik yarışı 4 saat 24 dakika 17 saniye ile 3. Sırada tamamladı. Büyük Bayanlar Ferdi yarışlarda Sakarya Telekomspor’dan Damla Nur Bayraktar Türkiye 3., Hatice Yılmaz Türkiye 4. Oldu.

Genç Bayanlarda Takım sıralamasında Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü Türkiye Şampiyonu olurken, Dilara Gül Yol yarışlarında Türkiye 3., Yasemin Can ise kriteryum yarışlarında Türkiye 3. Oldu.

Yıldız Erkek B Klasmanda Sakarya Gençlik Merkezi Gençlikspor Kulübünden Emircan Aycan Türkiye 4. Oldu. Yıldız Erkek B Bisiklet Takımı ise Türkiye 6. Oldu.

 Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bisiklet Antrenörlerinden Saniye Sezer, Ortaca’da yapılan yarışlarda ilimizi en iyi şekilde temsil ettik. Başarılarımız her geçen gün artıyor. Yarışma öncesi ve sonrasındaki desteği ile bizleri unutmayan Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’e teşekkür ediyorum. “ dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2017, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER