Öğretmenler Futbol Turnuvası Tamamlandı

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Öğretmenler Futbol Turnuvası tamamlandı.

Öğretmenler Futbol Turnuvası Tamamlandı
banner3

46 takımın katıldığı ve 20 gün boyunca büyük heyecanın yaşandığı Öğretmenler Futbol Turnuvası’nın final maçı da büyük çekişmeye sahne oldu. Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu ile İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında berabere sonuçlanan karşılaşmanın galibini penaltı atışları belirledi. Penaltılarda rakibine üstünlük sağlayan Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu turnuvanın şampiyonu olurken, İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Yücel Ballık Ortaokulu öğretmenleri üçüncü, 21 Haziran Ortaokulu öğretmenleri de dördüncü oldu.

 

Final karşılaşmalarını büyük bir ilgiyle izleyen İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, turnuvada şampiyon olan Mustafa Kemal Atatürk Ortaokulu öğretmenlerine şampiyonluk kupasını ve madalyalarını takdim etti. Ödül töreninde Erenler Belediyesi Başkanvekili Ali Akdeniz, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Necmi Sağıroğlu, Ahmet Altın ve Mehmet Salih Güvendi de turnuvanın finallerinde mücadele eden takımlara kupa ve madalyalarını verdiler.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2015, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER