NUMARALI'DA İNDİRİME GİDİLDİ!

Salı günü oynanacak olan Sakaryaspor - Kocaelispor maçı için toplanan Sakaryaspor yönetimi numaralı tribünde indirime gitme kararı aldı.

NUMARALI'DA İNDİRİME GİDİLDİ!
banner3

İNDİRİM KARARI

Salı günü oynanacak olan Sakaryaspor - Kocaelispor maçı için toplanan Sakaryaspor yönetimi numaralı tribünde indirime gitme kararı aldı. Numaralı tribünü çoğunlukla çocuklu ailelerin tercih ettiğini göz önünde bulunduran yönetim üst tribün fiyatını 50 TL'ten 40'a, alt tribün fiyatını ise 100 TL'den 50 TL'ye çekti. Karşılaşmayı canlı olarak bilgisayar, tablet ya da telefonlarından izlemek isteyenler ise sadece 9.90 TL + KDV fiyatı ile sakarya.burada.tv adresinden biletlerini alabilecek.

FARK GERİYE VERİLECEK

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan basın sözcüsü Recep Demir, "Bilet fiyatlarımızı açıkladıktan sonra özellikle sosyal medyada taraftarlarımızdan gelen geri dönüşleri titizlikle takip ettik ve bu kararı aldık. Taraftarlarımızın istek ve önerileri bizim için her şeyin ötesinde. Yüksek fiyattan bilet alan taraftarlarımız eski numaraları biletlerini dükkan54 yanındaki gişeye getirerek yeni biletlerini ve fiyat farklarını geri temin edebilirler" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2019, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER