banner28

Miniklere Minder Dar Geldi

Sapanca Atatürk Spor Salonunda yapılan küçük-minik ve büyük-minikler Serbest, Grekoromen Güreş İl Seçmeleri sona erdi.

Miniklere Minder Dar Geldi
banner3

11-13 yaş ve 14-15 Yaş Serbest ve grekoromen sitilde yapılan Güreş İl Seçmeleri müsabakaları nefesleri kesti. Müsabakaları yakından takip eden Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer; Sapanca Spor Salonunda düzenlenen Sakarya Güreş Şampiyonasına katılan tüm sporculara başarılar dilerim. “ dedi. Müsabakalar sonrasında ise başarılı olan sporcular madalyalarına kavuştular.

Güreş İl Temsilcisi Secati Eker  ; Sapanca’da yapılan küçük-minik ve büyük-minikler güreş müsabakalarımız sona erdi. 2 gün süren müsabakalar sonrasında başarılı olan sporculara madalyalarını takdim ettik. Bizlere her zaman destek veren Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz “dedi.

14-15 Yaş Serbest müsabaka sonuçları

29-32 kg.

1-Yasin Karagöz (Akyazı)

2-Berat Keskin (Ferdi)

35 Kg. 1-Taner Algan (Akyazı)

38 Kg.

1-Erhan Algan (Akyazı)

2-Alper Kılınç (Akyazı)

42 Kg.

1-Yusuf Sayılı (Akyazı)

2-Osman Akyol (Akyazı)

3-Sinan Özsoy (ASAD)

3-Şahin Özkan (Erenler)

47 Kg.

1-Emirhan Yalçınkaya (Erenler)

2- Talha Öztürk (Pamukova)

3-Fuat Bayraktar (Ferdi)

3-Bekir Yılmaz (Ferdi)

53 kg.

1-Muhammed Talha Başar (Akyazı)

2-Ahmet Bahadırlar (Pamukova)

3-Yusuf Yiğit Cebeci (Ferdi)

59 Kg.

1-Yunus Emre Beşir (Akyazı)

2-Semih Karagöz (Erenler)

3-Mehmet Emin Gül (Akyazı)

3-Hüseyin Duhan Yazıcı (Akyazı)

66 kg.

1-Oğuzhan Yılmaz (Ferdi)

2-Muhammed Ali Ceylan (Akyazı)

3-Mehmet Akif Keskin (Akyazı)

73 kg.

1-Hasan Albayrakoğlu (Akyazı)

2-Abdurrahim Mutlu (Erenler)

3-Recep Baki Hikmet (Ferdi)

3-Yusuf Bakla (Pamukova)

85 kg.

1-Haluk Atmaca (Akyazı)

2-Enes Çetinkaya (Erenler)

3-Yavuzhan Duman (Akyazı)

3-Muh.Oğuz Aydın (Pamukova)

100 kg.

1-Emirhan Tekin (Erenler)

2-Ömer Faruk Aydın (ASAD)

3-Muhammed Akçay (Erenler)

 

14-15 Yaş Grekoromen müsabaka sonuçları

29-32 kg.

1-Özkan Coşkun (Hendek)

2-Berat Keskin (Ferdi),

35 kg. 1-Recep Cihan Ölçer (Ferdi)

38 kg.

1-Berat Büyüktazim (Hendek)

2-Ömer Bekis (Ferdi)

42 kg.

1-Ömer Faruk Başar (Hendek)

2-Osman İlaslan (Ferdi)

3-Abdülkadir Birinci (Hendek)

3-Sinan Özsoy (ASAD)

47 kg.

1-Görkem Erdoğan (Hendek)

2-Hazım Ölçer (Ferdi)

3-Ekrem Erdem (Hendek)

3-Fuat Bayraktar (Hendek)

53 kg.

1-Eray Pilavcı (Hendek)

2-Yusuf Şahin (Ferdi)

3-Ali Haydar Özbakır (Ferdi)

3-M.Emin Özen (Ferdi)

66 kg.

1-Oğuzhan Yılmaz (Ferdi)

2-M.Semih Büyükçınar (ASAD)

3-Şerafettin Yılmaz (Hendek)

3-Alparslan Solak (Pamukova)

73 kg. 1-Erhan Kuş (Ferdi)

85 kg.

1-Ertuğrul Civelek (ASAD)

2-Emre Öztürk (Ferdi)

3-M.Oğuz Aydın (Pamukova)

3-M.Mustafa Akbaba (Ferdi)

100 kg. 1-Ö.Faruk Aydın (ASAD)

 

 

11-13  Yaş Serbest müsabaka sonuçları

29 kg.

1-Yuşa Beşir (Akyazı)

2-Emirkan Zırın (Ferdi)

3-Bilal Erdem (Akyazı)

3-M.Akif Özsoy (Ferdi)

32 Kg.

1-Yasin Karagöz (Akyazı)

2-Doğukan Can Çeçen (Ferdi)

3-Eren Demirsel (ASAD)

35 kg.

1-Taner Algan (Akyazı)

2-Yaşarcan Çeçen (Akyazı)

3-Adem Kaya (Akyazı)

3-M.Semih Bakkaloğlu (ASAD)

38 kg.

1-M.Ahmet Gül (Akyazı)

2-Alper Kılınç (Akyazı)

3-M.Ensar Kut (Akyazı)

42 kg.

1-Abdurrahman Mutlu (Erenler)

2-Emre Duman (Sapanca)

47 kg.

1.Mehmet Memi (Sapanca)

2-Melih Uygun (Akyazı)

3-Kaan Teke (Pamukova)

3-Hasan Efe Şener (ASAD)

53 Kg.

1-Harun Saat (ASAD)

2-Abdülkadir Çetin (ASAD)

3-Bekirhan Kağan Şen (Erenler)

3-Alperen Yazıcı (Akyazı)

59 Kg.

1-M.Emir Duman (Akyazı)

2-Yiğit Erdoğan (Ferdi)

3-Burakcan Yuz (Ferdi)

3-Emir Tuğra Dayal (Ferdi)

66 Kg.

1-Mümincan Aygün (Akyazı)

2-Bünyamin Düzcan (Akyazı

3-Mücahit Kol (ASAD)

75 Kg.

1-M.Ali Atuk (Erenler)

2-F.Mervan Başer (Akyazı)

3-M.Talha Başer (Akyazı

3-Ferhat Virdil (Ferdi)

 

11-13  Yaş Grekoromen müsabaka sonuçları

29 Kg.

1-Özkan Coşkun (Hendek)

2-Emirhan Zırın (Ferdi)

3-M.Akif Özsoy (Ferdi)

32 Kg

1-Cemal Öztürk (Hendek)

2-Taha Yağcıoğlu (Ferdi)

3-Eren Pilavcı (Ferdi)

35 Kg.

1-Hasan Efe Aykırı (Hendek)

2-Eren Demirsel (ASAD)

3-M.Semih Bakkaloğlu (ASAD)

38 kg 1- Efe R.Temizce (Hendek)

42 kg.1-Abdulkadir Birinci (Hendek)

47 Kg.

1-Efe A. Karakaya (Hendek)

2-Hasan Efe Sezer (ASAD)

3-Mehmet Memi (Ferdi)

53 kg.

1-Ö.Faruk Çağlayan (Hendek)

2. Ali K.Semerci (ASAD)

3-Harun Saat (ASAD)

3-Abdülkadir Çetin (ASAD)

59 Kg.

1-Gökhan Şişman (Hendek)

2-Talha Demir (ASAD)

3-M.Enes Çelik (ASAD)

3-Emir T.Dayal (Ferdi)

66 Kg.

1-Yusuf Şahin (Ferdi)

2-Mücahit Kol (ASAD)

75 Kg.

1-Oğuzhan Dedecan (Hendek)

2-Ferdha Virdil (ASAD)

75-90 kg. 1-M.Mustafa Akbaba (Ferdi)

 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 12:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER