Minikler Minderde Rakip Tanımadı

Büyük Minikler Güreş İl Birinciliği seçmeleri Hendek Spor Salonunda yapıldı.

Minikler Minderde Rakip Tanımadı
banner3

Minderde birbirlerini tuş etmeye çalışan Büyük minik güreşçiler nefesleri kesen mücadele sonrasında seçmeleri başarıyla tamamladılar. Serbest ve grekoromen stilde düzenlenen müsabakalar sonrasında başarılı olan sporcular belli oldu. Serbest stilde Akyazı’lı Güreşçiler, Grekoromen stilde ise Hendekli güreşçiler kilolarında rakiplerini geride bıraktılar.

 

Serbest Kategorisi

34-38 Kg.

1.Adem Kaya (Akyazı)

2. Birol Erdem (Akyazı)

3. Azad Özlemez (Erenler)

3.E.Şemsettin Geyrek (Ada Spor Akd.)

41 kg. 1. Yüşa Beşir (Akyazı)

44 kg. 1. İbrahim Şakar (AdaSpor Akd.)

48 kg. 1. Yasin Karagöz (Akyazı)

52 kg.

1. Taner Algan (Akyazı)

2. M.Ahmet Gül (Akyazı)

3. Bedirhan Boz (Akyazı)

3. M.Emin Dağdeviren (Ada Spor)

57 Kg.

1.Ömer Aksoy (Kocaali)

2. B.Ali Yeşiltaş (Akyazı)

3. Yusuf Huruzcu (Sak. G.Merkezi)

3.Resul Yavuz (Erenler)

62 Kg.

1. Yunus Huruzcu (S.G.Merkezi)

2. Alperen Yazıcı (Akyazı)

3.Onur Avcı (Akyazı)

68 kg.

1.Mümincan Aygün (Akyazı)

2.Hüseyin Albayrakoğlu (Akyazı)

3.M.Can Kazaner (Erenler)

3.İbrahim Karaoğlu (Adaspor)

75 kg.

1.M.Alper Civan (Akyazı)

2.M.Emir Duman (Boybeyi)

3.Burak Türkdoğmuş (Erenler)

3.M.Umutcan Capkoayaoğlu (Boybeyi)

75-85 kg.

1.    M.Taha Başer (Akyazı

2.    Bilal Özdemir(ADaspor)

 

Grekoromen Kategorisi

 

34-38 kg.

1.Kadir Yolcu (Hendek)

2.Mertcan Özyurt (Hendek)

3.Oğuzhan Armağan (Hendek)

41 kg.

1.Eymen Kurban (Hendek)

2.M.Berat Yolcu (Hendek)

44 kg.

1.M.Ali Göçmen (Hendek)

2.H.Efe Aykırı (Hendek)

3.Alkan Akar (Hendek)

3. Ali Çilingir (Hendek)

48 kg.

1.R.Can Aktaş (Hendek)

2.Abdülkadir Birinci (Hendek)

3. E.Atakan Karakaya (Hendek)

3. Yasin Dizen (Hendek)

52 kg.

1.Enes Ülkü (Hendek)

2.Mehmet Memi (Ferdi)

3.R.Arda Işıkveren (Ferdi)

3.Y.Emre Pala (Hendek)

57 kg.

1.M.Abbas Albayrak (Hendek)

2.E.Tuğra Dayal (Ferdi)

3. Ö.Seyfettin Balta (Ferdi)

3.Metin İçöz (Hendek)

62 kg.

1.Ö.Faruk Çağlayan (Hendek)

2.V.Efe Tantan (Ferdi)

3.Tolga Dere (Hendek)

3.E.Yiğit Arslan (Ferdi)

68 kg.

1.M.Ali Kara (Hendek)

2.Yiğit Erdoğan (Ferdi)

3. Talha Sağlam

75 kg.1. Yusuf Şahin (Hendek)

75-85 kg.

1.Oğuzhan Dedecan (Hendek)

2.H.Hamza Orel (Hendek)

3.Salih Temizce (Hendek)

3.B.Oğuz Akçelik (Ferdi)

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER