Kupalarına Kavuştular

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Gençler (2.Küme) Futsal İl Birinciliği sona erdi.

Kupalarına Kavuştular
banner3

Yenikent Spor Salonunda oynanan müsabakalar sonrasında , Erkeklerde Özel Şahin Lisesi, kızlarda ise Yunus Emre Lisesi şampiyon oldu.

Genç Erkeklerde Özel Şahin Sağlık Meslek Lisesi ile Necmettin Erbakan Fen Lisesi arasında oynanan ve gol düellosu şeklinde geçen müsabakayı 6-4 kazanan Ö.Şahin S.M.Lisesi şampiyon oldu. Necmettin Erbakan Fen Lisesi 2. Oldu. Serdivan Farabi METAL okul takımı, Serdivan İmam Hatip Lisesini 5-3 yenerek 3. Oldu. Serdivan İ.H.Lisesi ise 4. Oldu.

Genç Kızlarda Yunus Emre Anadolu Lisesi şampiyon olurken, 2. Olacak takımı penaltı atışları belirledi. Normal süresi 0-0 berabere biten Güneşler Anadolu Lisesi-75. Yıl Sağlık Meslek Lisesi müsabakasını , penaltı atışları sonrasında Güneşler Lisesi 6-5 kazandı. Güneşler Lisesi 2., 75. Yıl S.M.Lisesi ise 3. Oldu.

Müsabakalar sonrasında erkekler ve kızlarda şampiyon olan takımlara ödüllerini Adapazarı İlçe Spor Müdürü Yavuz Salman takdim ederken, diğer okullarda ödüllerini okul yönetici ve öğretmenlerden aldılar.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER