banner28

Küçükler Filede Ödüller Verildi 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları biriminin düzenlediği Küçükler Voleybol İl Birinciliği sona erdi.

Küçükler Filede Ödüller Verildi 
banner3

Kızlarda Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu , erkeklerde ise İstiklal Ortaokulu şampiyon oldu.

Sıralama : Lütfü Yaman Spor Salonunda düzenlenen Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliğinde Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu, Zübeydehanım Ortaokulu’nı 2-0 yenerek şampiyon oldu. Zübeydehanım Ortaokulu il 2.si olurken, Ferizli Ortaokulu 3. Olurken, Dr. Nuri Bayar Ortaokul 4. Oldu.

         Ödüller : Şampiyon Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokuluna kupasını Adapazarı İlçe Spor Müdürü Yavuz Salman takdim etti. 2. Olan Zübeydehanım Ortaokulu ekibine kupasını Okul Sporları İl Temsilcisi Mehmet Akova verdi. 3 ve 4. Olan ekiplere ise kupalarını Beden Eğitimi Öğretmenleri Halit Akın ve Ekrem Kabil verdi.

Erkekler : Küçük Erkekler Voleybol İl Birinciliği müsabakaları da Lütfü Yaman Spor Salonunda oynanan müsabakalar ile tamamlandı. Şampiyon takım İstiklal Ortaokulu olurken, Söğütlü Akarca T.F.K. Ortaokulu 2., Ahmet Akkoç Ortaokulu 3., Sabihahanım Ortaokulu ise 4. Oldu.  Şampiyon ekibe ödüllerini Okul Sporları İl Temsilcisi Mehmet Akova verirken, diğer takımların ödüllerini Beden Eğitimi öğretmenleri Süleyman Özkan, Ertan Özkaptan ve Kürşat Erken verdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2017, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER