banner28

KADRO DIŞI DÖNEMİNDE VERDİKLERİ MESAJ BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!

Tuncay Şanlı'nın Sakaryaspor döneminde kadro dışı bıraktığı Talha Mayhoş ve Ferhat Yazgan'ın çektikleri video sosyal medyaya bomba gibi düştü. Tuncay Şanlı'nın gönderilmesinin ardından tekrar kadroya dahil edilen ikilinin çektiği videodaki "Sakaryalılar şampiyonluğu görecek, sahte Sakaryalılar şampiyonluğu göremeyecek" ifadeleri ise dikkat çekti.

KADRO DIŞI DÖNEMİNDE VERDİKLERİ MESAJ BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!
banner3

Geçtiğimiz yıl Kasım Ayı'nda Sakaryaspor Teknik Direktörlüğünü yapan Tuncay Şanlı tarafından kadro dışı bırakılan Talha Mayhoş ve Ferhat Yazgan'ın o dönemde takımda ayrı yaptıkları antrenman sırasında çektikleri video gündeme bomba gibi düştü.

Videoda Sakarya'nın şampiyonluğu göreceğini belirten ikiliden Talha Mayhoş, "Hala buradayız, ve inanın bu videoyu sezon sonu izleyince hepimiz göreceğiz ve biz şampiyon olacağız. Belki iş zora girdi gibi gözükebilir ama biz her şeyin hesabını kitabını yaptık. Bu takım çıkacak ama nasıl olursa olsun çıkacak. Ama Play-Off ama bir seri yakalayıp çıkacak ve gerçek Sakaryalılar Şampiyonlığu görecek. Sahte Sakaryalılar göremeyecek" ifadelerini kullanması dikkatlerden kaçmazken Ferhat Yazgan ise “Aynen, biz hiçbir yere gitmiyoruz Sakaryaspor’da şampiyon olacak bu sene.” dediği görüldü. Talha Mayhoş ise son söz olarak “Şampiyon olup Sakaryaspor istediği sürece uzun yıllar buradayız" dedi.

Bilindiği üzere Ferhat ve Talha o dönemin yardımcısı hocası İsmail Öz gözetiminde antrenmanları aralıksız sürdürmüş ve hoca değişikliğinin ardından affedilmişlerdi. Özellikle Talha’nın Osman Özdemir döneminde takımı yaptığı pozitif katkı kendisini şampiyonluğun önemli oyuncularından biri haline getirmişti

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER