İsmail Ertekin İmzayı Attı

Sakaryaspor'da teknik direktör Ahmet Yıldırım'ın görevine son verilmesinin ardından göreve getirilen İsmail Ertekin bugün resmi imzayı atarak takımla birlikte çalışmalara başladı.

İsmail Ertekin İmzayı Attı
banner3

“ÖZLEDİĞİMİZ ŞAMPİYONLUĞU VERECEKLER”
Tüm futbolcular ve taraftar ile aynı üzüntüyü paylaştıklarını belirten Sakaryaspor Kulübü Başkan Vekili Cumhur Genç, “ Dünki mağlubiyetimiz için tüm camiamızdan, Sakarya halkından özür diliyoruz.  Aslan düştüğü yerden kalkar, bizde kalkacağız. Buna biz inanıyoruz. Futbolcularımızda inanıyor. İnşallah gülen taraf biz olacağız. Ayrıca Ahmet Yıldırım hocamız ve teknik ekibine de teşekkür ediyoruz. 2,5 ay gibi bir emek harcadılar. İsmail hocamız ile anlaştık. Bundan sonra takımın başında o olacak. İnşallah bize özlediğimiz başarı ve şampiyonluğu yaşatacaklar” dedi.

FUTBOLDA İKİ KERE İKİ DÖRT ETMİYOR
Sakaryaspor'un yeni hocası İsmail Ertekin yönetim ile birlikte basının karşısına çıktı. Tecrübeli hoca iddialı konuştu. “Böyle büyük bir camiada çalışmak benim için büyük bir şeref” diyerek sözlerine başlayan Ertekin, “Şu anki tablo negatif gibi görünüyor. Ama futbolda iki kere iki dört etmiyor. Sezon başında hem futbolcu, hem teknik heyet adına iyi işler çıkarmak için yapılanma yapılır. Ama bazın beklenen olmuyor. Bizimde gittiğimiz bazı takımlarda kanımız tutmuyor,  istenilen başarı gösterilemiyor” şeklinde konuştu.

TEK BAŞIMA BAŞARAMAM
Ertekin, “Bugünden sonra Sakaryaspor’un başında olmak benim için büyük bir keyif olacak. Bu takım şuan düşmüş gibi görünüyor ama bu böyle değil. Ben çalıştığım birçok takımda bu tür pozisyondaki takımları çıkartıp, doğru yerlere götürmüş bir teknik adamım. Ama bunu tek başıma yapmadım. Bunu yönetimimizle, şehrimizle, taraftarımızla, basınımızla beraber yaptık. O yüzden ben bugün Sakaryaspor camiasından, taraftarından, basınından, yönetiminden, futbolcusundan yardım istiyorum. Bir yere varacaksak bunu birlikte yapacağız” ifadelerine yer verdi.

“İYİ YERLERDE OLACAĞIZ”
“Başkan ve yönetimi beni buraya, bu tamını iyi yerlere getirsin diye getirdi” diyen Ertekin, sözlerini şöyle tamamladı; “Sezonun sonunda bu takımı iyi yerlerde getireceğiz, iyi yerlerde olacağız. İnşallah sezonun sonunda layık olduğumuz yerde oluruz. Hayırlı olsun.”
 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER