banner28

Havalı Silahlarda İşlem Tamam

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Arif Nihat Asya E.Ö. Yurdu ve Sebahattin Zaim Erkek Öğrenci Yurdu öğrencilerine yönelik düzenlediği Yurtlararası Havalı Silahlar Atıcılık Müsabakaları sona erdi.

Havalı Silahlarda İşlem Tamam
banner3


Serdivan’da bulunan Sakarya Spor Salonu Havalı Silahlar Atıcılık Poligonunda yapılan turnuva nefesleri kesti.  Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ve Sakarya Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Arif Özsoy’da erkek öğrencilerin atış heyecanına ortak oldu. Müsabakaları izleyen Çelikel ve Özsoy, tüfek ve tabanca atışlarındaki performansla gençlere taş çıkartılar.

Arif Nihat Asya ve Sebahattin Zaim Erkek öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler ve yurt personelleri , hedefi en yüksek puandan (10.9) vurmaya çalıştılar. 30 öğrenci ve personelin katıldığı müsabakalar sonrasında Muhammed Ayrım şampiyon, Hüseyin Terzioğlu 2. , Fatih Terzioğlu 3.oldu.

Müsabakalar sonunda ilk üç sırada yer alanlara madalyalarını Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atıcılık antrenörleri takdim etti. Atıcılık Müsabakalarına katılan tüm öğrencilere de katılım belgesi takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2017, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER