banner28

“Görev makam gözetmeksizin çalışıyoruz”

Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant, yönetimden istifa eden ve yollarını ayırdıkları Bülent Uygun ile tekrar bir araya geldiklerini belirtti.

“Görev makam gözetmeksizin çalışıyoruz”
banner3

Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant yönetimden istifa eden ve yollarını tekrar birleştirdikleri Bülent Uygun ile ilgili basın açıklaması yaptı. Uygun yaptığı açıklamada, “ Değerli Sakaryasporlular;

Biz büyük bir aileyiz,fikir ayrılıkları olsa da ortak noktamız Sakaryaspor'dur.

İletişim kurarak ayrışmayız, birleşiriz...

Yola birlikte çıktığımız Bülent Uygun ile ortak antta buluşarak Sakaryaspor’un menfaatleri doğrultusunda çıktıkları bu serüvende yol arkadaşlığına tertemiz bir sayfa açarak devam etmekteyiz.

Geçtiğimiz hafta istifa eden yöneticilerimiz  Erkan Uysal ve Veli Ergen kulüp menfaatleri doğrultusunda istifalarını geri almış görevlerine dönmüşlerdir.

Yönetim kurulumuz görevde olduğu  kısa zaman içerisinde  tüm enerjisini mali ve ekonomik olarak yeniden yapılanmaya harcamıştır.

Hiç bir arkadaşımız kişisel makam ve görev beklentisinde değildir.

Ekonomik ve mali olarak sürdürülebilir bir kulüp yapısına kavuşmak için görev makam gözetmeksizin çalışmaktayız. Önümüzdeki süreçte daha  kurumsal bir yapıya kavuşacağız. Bu yapı içerisinde tüm yönetim kurulu üyelerimizin görev tanımı ve sorumlulukları kamuoyu ile paylaşılacaktır...

Saygılarımla...

İbrahim NALBANT

SAKARYASPOR YÖNETİM KURULU ADINA “ ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER