Futsalda Komşu Sevindi

Düzce ve Karabük takımları hem kızlarda hem de erkeklerde grup çıktı. İstanbul temsilcisi erkeklerde ve Kocaeli temsilcisi ise kızlarda gruptan çıkan diğer ekipler oldular.

Futsalda Komşu Sevindi
banner3

Türkiye Okul Sporları Futsal Sakarya Grup Birinciliği müsabakaları sona erdi. Kızlar Sakarya Spor Salonunda, Erkekler ise Yenikent Spor Salonunda başarı aradılar. İlimizde 3 gün boyunca süren müsabakalara , 23 takım, 270 sporcu , 70 idareci ve antrenör katıldı.

Sakarya Spor Salonunda düzenlenen Okul Sporları Genç Kızlar Futsal Grup Birinciliği nefesleri kesti. Kızlar A Grubunda Kocaeli H.Gürsoy S.Lisesi , Samsun temsilcisini yenerek gruptan çıktı.  B Grubunda Düzce Zübeyde Hanım KTM. Lisesi , Kastamonu Şehit E.Açıkgöz Ç.P.Lisesini 6-4 yenerek gruptan çıktı. C Grubunda ise Karabük Y.K. Beyatlı M.T.A. Lisesi, Sinop Şehit B.Yalçın S.Lisesini 2-1 yenerek gruptan çıktı. 

Yenikent Spor Salonunda düzenlenen Okul Sporları Genç Erkekler Futsal Grup Birinciliği maçları da kıran kırana geçti. Erkekler A Grubunda Karabük Cumhuriyet Anadolu Lisesi , Bolu İzzet Baysal Anadolu Lisesi’ni 3-1 yenerek gruptan çıkmayı başardı. B Grubunda İstanbul Pendik M.T.A.Lisesi, Balıkesir temsilcisini , C Grubunda ise Düzce O.Kuyumcu. A.İ.H. Lisesi ise, Bursa temsilcisini yenerek gruptan çıktılar.

Müsabakalar sonrasında gruptan çıkan takımların sporcularına madalyalarını Spor Şube Müdürü Murat Acar ve diğer yöneticiler takdim ettiler.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER