banner28

Finalin Adı: Yenigün - Göktepe

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen "Mahalleler Arası Minikler Futbol Turnuvası'nda finale kalan takımlar belli oldu.

Finalin Adı: Yenigün - Göktepe
banner3

İlk Finalist Yenigün Oldu

Adapazarı Belediyesi tarafından Öner halı sahada düzenlenen Yarı Final maçında Yenigün Mahallesi güçlü rakibi Sakarya mahallesini yenerek ilk finalist oldu.Günün ikinci maçında karşı karşıya gelen Göktepe ve Hızırtepe mahallesi arasında oynanan maçta ise ilk yarıda bulduğu gollerle finale çıkan takım Göktepe Mahallesi oldu. Yarı final maçında Yenigün Mahallesi ve Sakarya Mahallesi arasında oynan maçın ilk bölümünde birçok etkili atakta gol yapmakta zorlanan Yenigün Mahallesi ikinci yarıda bulduğu golle Sakarya Mahallesini 2-1 yenerek finale çıktı. Günün ikinci maçında etkili başlayan Göktepe takımı yetenekli ayakları ile ilk yarıda bulduğu 5 golle rakibi Hızırtepe Mahallesini 5-3 yenerek Yenigün Mahallesinin rakibi oldu

Final Maçı 15:00’da

Haftalardır süren zorlu ve centilmence tamamlanan karşılaşmalar sonucu finale kalan Yenigün Mahallesi ve Göktepe Mahallesi bugün saat 15:00’da turnuvanın şampiyonu olabilmek için mücadele edecekler. Final karşılaşmasının öncesinde ise Sakarya Mahallesi ile Hızırtepe Mahallesi saat 14:00’da 3.lük için karşılaşacak. Karşılaşmaların hemen bitiminde kupa töreni düzenlenecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2016, 08:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER