banner28

Fevzi Kılıç Umre'den Dönen Yaman'ı Ziyaret Etti

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri Umre’den dönen Demiryol-İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı Cemal Yaman’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Kılıç, referandum süreciyle ilgili olarak gerçekleştirdikleri çalışmaları anlatarak destek istedi.

Fevzi Kılıç Umre'den Dönen Yaman'ı Ziyaret Etti
banner3

ANLAMLI ZİYARET

Umre ziyaretinden dönen Demiryol-İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı Cemal Yaman’ı ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Yaman’a referandum süreciyle ilgili olarak gerçekleştirdikleri çalışmaları ve Anayasa değişikliği ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle ilgili olarak bilgi verdi. Referandum süreciyle ilgili çalışmaların hızlandığını belirten AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Cemal Yaman’dan destek istedi.

 

“DESTEK VERECEĞİZ”

AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın ardından söz alan Demiryol-İş Sendikası Sakarya Şubesi Başkanı Cemal Yaman, ziyaret için teşekkürlerini ilettikten sonra referandum sürecini ve Anayasa değişikliği ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni değerlendirdi. Devletin bekası için desteğe hazır olduklarını ifade eden Yaman, “Bugün bu anlamlı ziyaret için burada olan herkese teşekkür ediyorum. 16 Nisan’da gerçekleşecek olan referandum süreci ülkemiz için önemli bir süreç. Bu konuda devletimizin bekası için bizlerde gerektiği şekilde destek vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2017, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER