banner28

EN İYİ VE EN KALİTELİ KRAMPON MODELLERİ

Futbol maçı yaparken ayaklar üzerinde mevcut olan ağırlık düzeyinin normal vücut ağırlığının 10 katı kadar olduğunu net bir şekilde bilmek gerekir. Son derece şaşırtıcı bir gerçek olmasına karşın bu bilginin doğru olduğu da ortadadır. Futbol spor alanı gibi ani bir açı değişikliğinin yaşandığı oyun dahilinde ayak üstüne binen yük, logaritmik olarak artmaktadır. Yani korkunç boyutlara kadar da çıkabiliyor. Krampon tercih edilmesinin asıl amacı da buradan geliyor aslında.

EN İYİ VE EN KALİTELİ KRAMPON MODELLERİ
banner3

Bu ürün, özel yapısı sayesinde ayak üstünde olan yükü azaltabiliyor. Daha hızlı sürede tepki verilmesi için yardımcı oluyor. Ayrıca Lotto, Adidas ve Nike gibi dünya markalarının imal ettiği krampon modelleri bu sebepten dolayı futbol sevenler arasında adeta yok satmaktadır. Söz konusu olan bu ürünü satın alırken, oyun oynayacağınız zemini ve pozisyonu göz önüne almanız gerekir. Neredeyse tüm modellerin taban kısmında da bir dizi çivinin yer aldığı görülmektedir. Bu çivilerin şekilleri ve sayısı da oynanacak zemine göre değişiklik göstermektedir.

Yer alacağınız pozisyonun önemi de kramponunkalıbıyla alakalıdır. Hangi modelde ve deri tipinde tercih yapılırsa yapılsın, futbol maçı yaparken kesinlikle bu ürünü tercih etmeniz yani kullanmanız gerekir. Bu konuda ihtiyaç duyacağınız bilgileri ve çok daha fazlasını //www.bilio.com/krampon-c4437/ web adresinden de edinebilirsiniz. Ayrıca en uygun fiyat avantajını da değerlendirmeniz mümkündür.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2016, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER