Cumhur Genç’ten Destek Çağrısı

Sakaryaspor kulüp başkanı Cumhur Genç, sosyal medya hesabından yeşil siyahlı camiaya seslenerek transferin açılması için forma kampanyasına destek verilmesi çağrısında bulundu.

Cumhur Genç’ten Destek Çağrısı
banner3

Pazar günü deplasmanda Velimeşepor ile karşı karşıya gelecek olan Sakaryaspor’da tramnsfer yasağı henüz kaldırılmadı. SGK, Vergi ve Futbolcu borçları olmak üzere toplamda 2,5 Milyon TL’ye yakın bir borcu transfere engel borcu bulunan yeşil siyahlılarda gözler yönetimin yapacağı hamlelere çevrildi. Ödemeler için kaynak arayan yeşil siyahlı yönetimin ise tek umudu forma kampanyası

Bin Dokuzyüz Atmış Beş TL’den 1965 adet bastırılan 54.Yıl Özel Forma kampanyasından 4 Milyon TL yakın gelir bekleyen Sakaryaspor yönetimi kampanyaya beklediği desteği bulamayınca ekonomik olarak sıkıntıya düştü. Kulüp başkanı Cumhur Genç önceki akşam whatsapp ve sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrı ile tüm camiadan son bir destek istedi.

Başkan Cumhur Genç whatsapptan paylaştığı ; Arkadaşlarım, büyüklerim, kardeşlerim ve dostlarım. Çarşamba gününe kadar 54.Yıl formalarımızı satmamız gerekiyor. Bu konuda şahsım olarak sizden Sakaryaspor adına destek istiyorum. Formalarımızın bedeli 1.965 TL’dir. Bana ulaşan dostlarıma plaketiyle beraber bizzat gelip ben teslim edeceğim.’’ İfadeleri ile çağrıda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER