Büyükşehir Final'i Konuk Ediyor

Büyükşehir Basket, TBL 30. hafta programı kapsamında Final Gençlik’i ağırlayacak. 25 Mart Cumartesi günü oynanacak zorlu mücadele saat 17.30’da başlayacak. Mücadelenin tüm gelirleri Eymen bebek için başlatılan kampanyaya aktarılacak.

Büyükşehir Final'i Konuk Ediyor
banner3

Astra Group Sakarya Büyükşehir Basketbol Takımı, Türkiye Basketbol Ligi’nin (TBL) 30. hafta programı kapsamında Final Gençlik’i konuk edecek. 25 Mart Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak zorlu mücadele saat 17.30’da başlayacak. Final Gençlik maçının tüm gelirlerini Eymen bebeğe aktarılacağını kaydeden Basketbol Şube Başkanı Akif Köse, bu önemli kampanya için tüm basketbolseverleri salona davet etti.

 

Kampanyaya destek için salona

Köse, “Selçuk Ernak’la birlikte bir ivme yakaladık. Maçlarımızda hem daha istekli hem de mücadele eden bir takım görüyoruz. Ligin normal sezonunun bitimine son 5 hafta kaldı. İnşallah en hazır şekilde playofflara gireceğiz. Ayrıca Büyükşehir Basket olarak Eymen bebeğin geleceği için başlatılan kampanyaya destek oluyoruz. Maçın tüm gelirlerini bu kampanyaya aktararak destek sunacağız. Tüm sporseverleri bu önemli kampanyaya destek olmak için salona davet ediyoruz” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 15:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER