Bir Saklı Yıldız

Yeni Malatyaspor’dan Yakup Alkan’ın kiralık gelmesi Özgürcan Özcan transferine bağlı. Sakaryaspor yönetimi Yakup’un yanı sıra Elazığspor’dan Ömer Yıldız ve ismi sır gibi saklanan bir forvetle irtibat halinde.

Bir Saklı Yıldız
banner3

Sakaryaspor’un görüşme halindeki 1995 Elazığ doğumlu forvet Ömer Yıldız yıldız adayı. Sakaryaspor yönetiminin gündemindeki genç forvet Ömer Yıldız özellikle 2013-20014 sezonunda Elazığspor formasıyla çıktığı 13 maçta attığı 10 golle isminden bahsettirmiş, Galatasaray genç oyuncuyu Fatih Akyel’e izlettirmişti.
ÖZGÜRCAN’A BAĞLI
Yeni Malatyaspor Özgürcan’ı alırsa Yakup’u bize kiralık verecek. Sakaryaspor’un gündemini uzun süredir meşgul eden Yeni Malatyaspor’lu forvet Yakup Alkan’ın Sakaryaspor’a kiralık olarak gelmesi Yeni Malatyaspor’un görüştüğü Adana Demirspor’lu 27 yaşındaki forvet Özgürcan Özcan’ın 1. Lig takımlarından Yeni Malatyaspor’la anlaşmasına bağlı. Sakaryaspor gündemdeki Yakup ve Ömer transferlerinin yanı sıra ismi sır gibi saklanan bir forvetle daha görüşüyor. Bu görüşmelerin haftaya sarkabileceği ifade edilirken Sakaryaspor ikinci yarının ilk maçına muhtemelen forvet takviyesiz çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2016, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER