Başkan Genç Süreç Hakkında Bilgilendirdi!

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç sosyal medya hesabından kafalara takılan soruları yanıtladı. Forma satışları ve transfer konusuna açıklık getiren Başkan Genç,” 1150 adet forma satıldı. Transferi açmak için 2.5 Milyon TL gerekiyor” dedi.

Başkan Genç Süreç Hakkında Bilgilendirdi!
banner3

Ödemeler En Geç Pazartesi-Salı

Forma satışları hakkında açıklamalarda bulunan Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç,” 54. yıl özel formamızın satış rakamı an itibariyle 1150 adettir. Satılan formaların 650 adetini belediyeler, SATSO ve STK'lar,kalan 500 adetini ise taraftarımız bireysel olarak almıştır. 1 Milyonu geçen Sakarya şehrinde sınırlı sayıda satışa sunulan formaların daha kısa sürede tükenmesini bekliyorduk. Fakat bu iş gönül işi olduğu için, gönlünü Sakaryaspor'a açan herkese yönetim kurulu adına teşekkürü borç bilirim. Ayrıca satılan formaların tahsilatı konusunda bir sıkıntı bulunmamaktadır. Belediye ve STK'larımız forma ücretlerini en geç Pazartesi-Salı günü ödeyeceklerdir” ifadelerini kullandı.

Transfer için 2.5 Milyon TL Lazım

Transfer tahtasının açılacağı müjdesini veren Başkan Genç, “Transferi açmak için de toplam 2.5 Milyon TL gibi bir rakama ihtiyaç bulunmaktadır. Bu rakamın 1 Milyon TL'lik kısmı geçmişten gelen vergi ve SSK borcu, 552 bin TL Bursa finali cezası, yaklaşık 1 Milyon TL de futbolcu alacaklarıdır. Transfer konusunda herkesin gönlünün rahat olmasını rica ediyorum. Önümüzdeki hafta ihtiyacımız olan rakamı toplayıp transferimizi açacağız. Görüşmüş olduğumuz futbolcuların da kulüpleri ile görüşmeler devam etmektedir. Takımımızın gücüne güç katacak transferler en kısa sürede aramıza katılacaktır. Bu süreçte şehrin ve taraftarlarımızın bizlere desteğini esirgemeyeceğinin inancı yönetim kurulumuza ve bana güç ve motive sağlamaktadır. Kalbi Sakaryaspor ile atan herkese selam olsun. Derin saygılarımla” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2020, 18:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER