Başkan Genç Açıkladı! Biletler 1 TL

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç yaptığı basın toplantısında taraftardan özür dilemek adına bu hafta maç biletlerini 1 TL yaptıklarını söyledi.

Başkan Genç Açıkladı! Biletler 1 TL
banner3

BİLETLER 1TL

Sakaryaspor Kulübü Yeni Sakarya Stadında basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Kulüp Başkanı Cumhur Genç,” Velimeşespor maçına futbolcularımızın ‘KİRALIK’ yazılı formalarla çıkması taraftarlarımızı çok üzdüğünü gördük. Bu yüzden taraftarlarımızdan özür dilemek adına bu haftasonu oynayacağımız Elazığspor maçının bilet fiyatlarını 1 TL olarak belirledik. Fiyatlar tüm tribün kategorileri için geçerlidir” dedi.

PRİMLER KALDIRILDI!

Kulüp Başkanı Cumhur Genç futbolculara verilen primlerin kaldırıldığını söyleyerek,” Futbolcularımıza ödediğimiz tüm primleri kaldırdık. Ne zamanki takım ilk 5’e girer o zaman prim sistemi kaldığı yerden devam eder” dedi.  Başkan Genç son maçtan sonra takımdan ayrılıkların da olacağının altını çizdi.

TRANSFERDE VİTES ARTTI

Başkan Genç transfer konusunda gelişmelerin olduğunu söyleyerek,” Bayburt Ö.İ.’den Sinan Özkan bugün imzayı atarak takımımıza dahil oldu. Yine Bayburt Ö.İ. oyuncusu eski oyuncumuz Alper Tursun da yarın imza atmaya kulübümüze geliyor. Bu oyuncuların dışında netleşen bir isim yok. Sadece şunu söyleyebiliriz, 1 tane kanat oyuncusu ve 1 tane 10 numara pozisyonunda oynayan verimli lig oyuncuları arıyoruz” şeklinde konuştu.

SOSYAL MEDYAYI DÜŞÜNEMEDİK

Açıklamalarının devamında Ergene Velimeşespor maçına futbolcuları ‘KİRALIK’ yazılı formalarla çıkartmalarının sebebinin algılandığı gibi olmadığını söyleyen Başkan Genç,” Biz sahaya mutlak galibiyetle çıktık. Maç öncesi ısınırken Berkaycan’ın sakatlanması ve bunun gibi aksilikler bize sahada 3 puanı kaybettirdi. Bizim kiralık yazısını yazmamızdaki amaç maça çıkarız galibiyeti alırız, gündem yaratıp bir hafta içinde göğüs sponsporu buluruz şeklindeydi. Olayın sosyal medyada bu şekilde karşılık bulacağını düşünmüyorduk, mağlubiyet yüzünden böyle oldu. Bunun yanlış bir davranış olduğunu sonradan fark ettik. Tekrardan tüm camiadan özür diliyoruz” ifadelerini kullandı.

KALICI GELİR ŞART

Kulübün sürekli giderinin olduğunu, gelir olarak kalıcı gelire ihtiyaç duyulduğundan bahseden Genç, “Bizim gibi bazı Anadolu kulüpleri kalıcı gelir olarak şehir otoparkı gibi bazı noktaların devrini alarak ciddi gelir sağlıyor. Bizim de sabit giderlerimiz var, tesislerin ısınması oyuncu ödemeleri faturalar vs. Bu yüzden biz de kalıcı gelir konusundaki eksiğimizi tamamlayarak rahata kavuşmak için uğraşıyoruz” dedi.

TARAFTAR FORMASI 154 TL

54. Yıla Özel Taraftar Forması çıkartılacağını ve fiyatı hakkında açıklamalar yapan Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç, “54. Yıla özel çıkarttığımız formalar şuanda bini aşmadı. Öncelikle bu çıkarttığımız formaların satışını bitirmemiz gerekiyor. Bu formalar bittiği anda taraftar formalarımız satışa çıkacak. Şu anlık formaları fiyat olarak 154 TL ve renk olarak da siyah yapmayı düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

ŞUBAT’TA HESAPLAR AÇILIYOR!

Başkan Genç son olarak kulüp hesaplarının açılacağı konuya değinerek” Kulübün gelir, gider hesaplarını ve tüm hesaplarını Şubat ayında açacağız. İsteyen herkes internet sitemize girerek ne zaman nereye ne kadar ödeme yapılmış kasada ne kadar var bütün bu soruların cevabını bulabilecek. Harcanan 1 TL’nin bile kaydı var” dedi.

 Haber: Muhammet Fışkın, Sema Aydoğan

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER