Arifiye'li Minikler Altın Madalya Avına Çıktı…

Arifiye'li minikler il müsabakasında ve iller arası müsabakalarda büyük bir başarı kazandı…

Arifiye'li Minikler Altın Madalya Avına Çıktı…
banner3

Arifiye Doğan Spor Boks takımı; 26 Nisan 2014 tarihinde Serdivan Kapalı Spor Salonunda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı onuruna yapılan Sakarya Boks Teşvik Müsabakasında; Alt Minikler ve  Üst Minikler kategorisinde 6 birincilik kazanarak 6 Altın madalyayı Arfiye'ye getirdi.  

27.04.2014 tarihinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Kocaeli, Düzce, Bolu, Bursa ve Sakarya'nın katılımı ile yapılan "İller Arası  Boks Müsabakasında da 4 Altın madalya kazandı. 

Doğan Spor Boks Takımı rotayı Haziran ayında düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına çevirdi. Minik sporcular Antrenör Cem YAYLA nezaretinde büyük bir hırsla şampiyonaya hazırlanıyor. 

Antrenör Cem Yayla yaptığı açıklamada;"Belediye Başkanımız Sayın İsmail Karakullukçu'nun desteği ile kurulan Arifiye'nin ikinci Boks Takımı olan Doğan Spor Boks takımı çok yeni olmasına rağmen, müsabakalarda büyük bir başarı kazandı. Arifiye'de son yıllarda yapılan yatırımlarla her alanda şampiyon sporculara sahibiz. Minik sporcularımızın  kazandığı başarı büyük bir morak kaynağı oldu. Şimdi hedefimiz Türkiye Şampiyonasında, Arifiye'mizi en iyi şekilde temsil ederek, altın madalyayı ilçemize kazandırmak. Bunun için var gücümüzle şampiyonaya hazırlanıyoruz." dedi

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2014, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER