Alt Yapı Tesisleri Sakaryaspor'undur

Ekrem Karaberber Altyapı Tesislerinde incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Her zaman ifade ediyoruz; Ekrem Karaberber Altyapı Tesisleri Sakaryaspor’undur. İnşallah tesisimizde çalışmaların tamamlanmasının ardından şehrimize önemli bir spor merkezi kazandırmış olacağız” dedi.

Alt Yapı Tesisleri Sakaryaspor'undur
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Ekrem Karaberber Altyapı Tesislerinde incelemelerde bulundu. Altyapı Tesislerinin spor ve sporun geleceği adına önemli bir yatırım olacağına dikkat çeken Başkan Toçoğlu, “Her zaman ifade ediyoruz; Ekrem Karaberber Altyapı Tesisleri Sakaryaspor’undur. İnşallah tesisimizde çalışmaların tamamlanmasının ardından şehrimize önemli bir spor merkezi kazandırmış olacağız” diye konuştu.

 

Projelerimiz Devam Edecek

Şehirde spor yapılabilecek alanlara yönelik yeni projeler geliştirileceğini de ifade eden Başkan Toçoğlu, “20 dönüm arazi üzerinde inşası tüm hızıyla devam eden Altyapı Tesislerinde, konaklama tesisi, açık spor alanları ve tribün binası yer alıyor. Bilindiği üzere tesisimizin bulunduğu alanın yer tahsisini Serdivan Belediyemizden gerçekleştirdik. Bu yüzden Serdivanspor da tesisimizden yararlanacak. İnşallah kısa süre içerisinde Ekrem Karaberber Altyapı Tesislerini şehrimize kazandıracağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2015, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER