banner28

3 Önemli Organizasyona Ev Sahipliği Yapacağız

Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Basketbol,  Federasyon Kupası Gençler Eskrim ve Okul Sporları Gençler Yüzme Grup Müsabakalarına ev sahipliği yapıyoruz.       

3 Önemli Organizasyona Ev Sahipliği Yapacağız
banner3

Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final Basketbol 1.Grup müsabakaları 10-12 Şubat Tarihleri arasında ilimizde yapılacak. 9 Şubat 2017 Perşembe günü Sakarya Spor Salonunda Saat 17:00’de bu müsabakalar için teknik toplantı yapılacak. Müsabakalar Atatürk Spor Salonu ve Lütfü Yaman Spor Salonunda oynanacak.

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ; Hafta sonu ilimiz 3 önemli organizasyona ev sahipliği yapacak. Basketbolda Anadolu Yıldızlar Ligi Çeyrek Final müsabakalarına , Eskrimde Türkiye Gençler Federasyon Kupasına  ve Okul Sporlarında da Gençler Grup Müsabakalarına tüm sporseverleri bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Çeyrek Final Müsabakalarına erkeklerde  İstanbul Avrupa , Kocaeli , İstanbul Anadolu , Bursa , Tekirdağ , Edirne,  Manisa , Eskişehir , İzmir , Kütahya , Afyonkarahisar  ve Aydın

Bayanlarda ise Tekirdağ , Çanakkale , İstanbul Avrupa , Edirne , İstanbul Anadolu , Balıkesir , Manisa , Muğla , Denizli , Aydın , İzmir ve Uşak ilinde gelen takımlar katılacak.

Türkiye Federasyon kupası Gençler Eskrim müsabakaları 11-12 Şubat 2017 tarihleri arasında 15 Temmuz Camili Mahallesinde bulunan Yenikent Spor Salonunda yapılacak. Gençler Epe dalında bay-bayan ve ferdi yapılacak olan müsabakalara katılacak sporcular, antrenör, hakem ve görevliler hazırlıklarını sürdürüyor.

Okul Sporları Gençler Yüzme Grup Müsabakaları 11-12 Şubat 2017 tarihleri arasında Sakarya Olimpik Yüzme Havuzunda yapılacak. Müsabakalar saat 09:00’da başlıyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2017, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER