'Yeni Sistemle Hizmetler Hızlanacak'

Başkan Zeki Toçoğlu, Tarihi Uzunçarşı esnaflarını ve Gençlik Kolları tarafından açılan standı ziyaret etti. Esnaflara hayırlı kazançlar temenni eden Başkan Zeki Toçoğlu, teşkilatın genç üyelerine çalışmalarında kolaylıklar diledi. Toçoğlu, “16 yılda milletimizden aldığımız güçle her alanda reformlara imza attık. Milletimizden aldığımız yetkiyi yine milletimize hizmet yolunda kullandık. Şimdi yeni sistemle birlikte bürokrasi azalacak. Hizmetler hızlı bir şekilde hayata geçirilecek” dedi.

'Yeni Sistemle Hizmetler Hızlanacak'
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Tarihi Uzunçarşı’da faaliyet gösteren esnafları ve Atatürk Bulvarı’nda AK Parti Gençlik Kolları tarafından açılan standı ziyaret etti. Esnaflara hayırlı kazançlar temenni eden Başkan Zeki Toçoğlu, teşkilatın genç üyelerine çalışmalarında kolaylıklar diledi. Başkan Toçoğlu, İl Başkanı Fevzi Kılıç ile birlikte gençlik teşkilatıyla hatıra fotoğrafı da çektirdi.

 

Hizmetler hızlanacak

Tarihi Uzunçarşı esnaflarına hayırlı işler dileğinde bulunan Başkan Zeki Toçoğlu, “24 Haziran’da ülke olarak çok önemli bir seçim gerçekleştireceğiz. 16 yılda milletimizden aldığımız güçle her alanda reformlara imza attık. Milletimizden aldığımız yetkiyi yine milletimize hizmet yolunda kullandık. Şimdi yeni sistemle birlikte bürokrasi azalacak. Hizmetler hızlı bir şekilde hayata geçirilecek. İnşallah ülkemiz 24 Haziran’dan sonra hızla gelişimini sürdürecek” dedi.

 

Gençler siyasete enerji getirdi

İl Başkanı Kılıç ile birlikte Gençlik Kolları’nın açtığı standı ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Partimiz kurulduğu günden bugüne her zaman genç arkadaşlarımızı önemsemiş ve ön planda tutmuştur. Sayın Cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği önemi biliyoruz. Artık gençlerimiz mecliste kendilerine yer bulabiliyor, karar mekanizmalarında etkin bir rol oynuyor. Gençliğin siyasete heyecan ve yenilik getirdiğinin farkındayız. Gençlerimizin dinamizmi, enerjisi bizlere güç veriyor. Bugüne kadar Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman genç arkadaşlarımızın yanında olduk ve fikirlerini önemsedik. İnşallah 24 Haziran’da gençlerimizin de desteği ile sandıktan zafer ile çıkacağız. Tüm gençlerimize seçim çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER