banner28

YENİ BİR TÜRKİYE'YE YELKEN AÇACAĞIZ

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Çiğdem Erdoğan Atabek seçim çalışmalarına Erenler’de sanayi esnaflarını ziyaret ederek devam ediyor.

YENİ BİR TÜRKİYE'YE YELKEN AÇACAĞIZ
banner3

Seçimlerde Destek İstedi

Seçime sayılı günler kala çalışmalarına aralıksız devam eden Atabek, Erenlerdeki sanayi esnaflarını ziyaret ederek seçimler için destek istedi. Atabek’e ziyaretlerinde Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ve İlçe Kadın Kolları Belgin Demirağ eşlik etti.

“Daha Güçlü Bir Türkiye”

Ziyarette sanayi esnafları ile bir araya gelen Çiğdem Atabek esnafın çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Seçim sürecinde daha istikrarlı ve güçlü bir Türkiye için destek beklediklerini dile getien Atabek, “24 Haziran Seçimleriyle Yeni bir Türkiye’ye yeşken açacağız” ifadelerini kullandı.

“Sanayi Esnafından Tam Destek”

Seçim kampanyası kapsamında yapılan ziyaretlere eşlik eden Erenler Belediye Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı ise “ Türkiye’nin geleceği için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü destek vermeliyiz. Gördüğümüz kadarıyla esnaflarımız partiye sonuna kadar destek veriyorlar. Cumhurbaşkanımıza desteklerinin tam olduğunu ifade ediyorlar. İnşallah hep birlikte bu süreci alnımızın akıyla zaferle taçlandıracağız” dedi

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER