Yavuz Medyarota'yı Ziyaret Etti

AK Parti Sakarya Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Ali İhsan Yavuz seçim çalışmaları kapsamında Elli4 Medya Tanıtım LTD ŞTİ’ nin ofisini ziyaret etti.

Yavuz Medyarota'yı Ziyaret Etti
banner3

Seçimlere artık saatler kala  çalışmalarını tamamlamak üzere olan AK Parti Milletvekili  ve adayı Ali İhsan Yavuz, Elli4 Medya Tanıtım şirketi altında yayın hayatına devam eden MedyaRota.com, Elli4haber.com ve Sakarya Kent Dergisi’nin ofisini ziyaret etti.

 

Yaptığı ziyarette Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil’e önemli açıklamalarda bulunan Yavuz ,  “7 Haziran’a 48 saat kadar az bir zaman kaldı. Partim ve milletvekili adayı arkadaşlarım olarak Sakarya’nın her bölgesine ulaştık. Dürüst ve sakin bir seçim çalışması gerçekleştirdik. Gerek kadın kollarımız gerek gençlik kollarımız bu yolda bizlere muazzam destek oldular. Saatlerimizi 7 Haziran’a ayarladığımızı her zaman söyledik, Allah’ın izniyle Sakarya’da yine oy rekoru kıracağız.” dedi.

 

Yaptığı açıklamaların ardından www.medyarota.com internet portalının takipçisi olduğunu belirten Yavuz, “ Medyarota her gün takip ettiğimiz bir site. Kısa zamanda güzel işlere imza attınız. Yapılan canlı yayınlar ile Sakarya’ya ulaştınız. Başarılarınızın devam etmesini diliyorum.” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 06:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER