Vizyoner Ruhumuz Yeni Türkiye'yi İnşa Ediyor

Kocaali Yayla Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, “Daha hızlı, daha etkin, daha güçlü bir Türkiye için yürüyüşümüzü kararlılıkla sürdüreceğiz “ dedi.

Vizyoner Ruhumuz Yeni Türkiye'yi İnşa Ediyor
banner3

  AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu seçim çalışmaları kapsamında bulunduğu Kocaali’de bir dizi programa katıldı. Ziyaretleri kapsamında esnaf ziyaretleri gerçekleştiren ve Kocaaliler ile bir araya gelen Hacıeyüpoğlu günün sonunda Yayla Mahallesi sakinlerine yeni anayasa, başkanlık sistemi ve çözüm süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.

  HEDEFİMİZ DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE

Hacıeyüpoğlu, “AK Parti siyasetinin merkezinde her zaman için insan ve hizmet yer almıştır. AK kadrolar olarak hiçbir zaman siyaseti bir meslek olarak değerlendirmedik. İfade ettiğimiz gibi siyasetimize; vizyoner ruhumuz, her alana hizmet taşıyan misyonumuz yön verir. Kritik eşiklerden daha da güçlenerek çıktık. Hedefi daima daha da iyisi olarak belirledik. Şehrimizin tamamının beklentisi yüksek, bizlerin de inancımız sağlam. Daha hızlı, daha etkin, daha güçlü bir Türkiye için yürüyüşümüzü kararlılıkla sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2015, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER