VEKİLLERDEN BAKANLIĞA ÇIKARMA

AK Parti Sakarya Milletvekillerinin Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile bir araya geldiği toplantının ardından değerlendirmelerde bulunan Genel Başkan Yardımcısı Üstün, “Sayın Bakanımız her zaman Sakarya’nın yanında olduklarını ifade ettiler. Şehrimizi ilgilendiren her bir projeye destek olacaklarını müjdelediler. Sakarya için neyin sözü verildiyse bir bir hayata geçirilecek” dedi.

VEKİLLERDEN BAKANLIĞA ÇIKARMA
banner3

AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Mustafa İsen, Ali İhsan Yavuz ve Recep Uncuoğlu, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile bir araya geldi. Kalkınma Bakanlığı’nda gerçekleşen görüşmede Sakarya’da hayata geçirilecek projeler ele alındı. Ziyaretin ardından Sakarya heyeti AK Parti Genel Merkezi’nde bir araya gelerek, çalışmaların devam ettiği yatırımlar ile ilgili istişarelerde bulundu.

Projelerin takipçisiyiz

Sakarya Milletvekillerinin temasları ile ilgili değerlendirmeyi ise Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün gerçekleştirdi. Hükümetin kurulmasının ardından Sakarya ile ilgili çalışmaları hızlandırdıklarını aktaran Üstün, “1 Kasım, tüm ak kadroların yeni bir sayfa açmasına vesile oldu. Biz de AK Parti Sakarya Milletvekilleri olarak temaslarımızı sıklaştırdık. Projelerimizin takibini gerçekleştiriyoruz. Bugün de Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz ile Sakarya’yı ele almak için bir araya geldik” diye konuştu.

Bakan Yılmaz: ‘Sakarya’nın yanındayız’

Sakarya’da devam eden ve müjdesi verilen yatırımlar ile ilgili Bakan Yılmaz’dan destek istediklerini de belirten Ayhan Sefer Üstün, “Sayın Bakanımız her zaman Sakarya’nın yanında olduklarını ifade ettiler. Sakarya’nın AK Parti’ye olan desteğini çok önemsediklerini belirttiler. 1 Kasım seçimlerinde elde edilen yüzde 67,3’lük oy oranını taktir ettiklerini söylediler. Kendileri de şehrimizi ilgilendiren her bir projeye destek olacaklarını müjdelediler. Ve Sakaryalı hemşerilerimize selamlarını ilettiler” dedi.

Güvene layık olacağız

Genel Başkan Yardımcısı Üstün değerlendirmelerinin sonunda ise şunları söyledi; “AK Parti Sakarya milletvekilleri olarak projelerin takipçisiyiz. Gerek Sayın Başbakanımız gerekse kabine üyelerimizle şehrimizi konuşmaya devam ediyoruz. Hemşerilerimiz müsterih olsunlar. Sakarya için neyin sözü verildiyse bir bir hayata geçirilecek. İlk gün de ifade ettiğimiz gibi; bize olan güvene layık olmak için Ankara ve Sakarya’da çalışmalarımızı, temaslarımızı aralıksız sürdüreceğiz.”

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2015, 17:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER