ÜSTÜN: 'TÜRKİYE'Yİ ŞİKAYET EDİYORLAR BU İHANETTİR'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, ''Türkiye'nin bir açığını yakalamaya çalışıyorlar ve gidip oralarda Türkiye'yi şikayet ediyorlar'' dedi.

ÜSTÜN: 'TÜRKİYE'Yİ ŞİKAYET EDİYORLAR BU İHANETTİR'
banner3

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün, tarih boyunca Türk milletine hizmet edenlerin hiçbir zaman unutulmadığını söyledi.

Bu millete ihanet edenlerin de olduğunu belirten Üstün, şöyle konuştu:

"Maalesef bu manzaralar ihanet manzaraları. Nerede Türkiye ile uğraşan birileri varsa, bazı arkadaşlarımız son 2-3 yıldan beri bunları tekrarlıyorlar. Gidiyorlar, buralarda Türkiye'nin adeta rakipleriyle kol kola, diz dize, göz göze birtakım toplantılar ve görüşmeler yapıyorlar. Hep Türkiye'yi muhbirliyorlar, Türkiye'nin bir açığını yakalamaya çalışıyorlar ve gidip oralarda Türkiye'yi şikayet ediyorlar. Bu bir ihanettir ama milletimiz, bunları not eder, bir kenarı yazar."

İnsanların Türkiye'ye hizmet etmesini arzu ettiklerini vurgulayan Üstün, "Ama Türkiye Cumhuriyeti'ni kurduğunu iddia eden partiden,Cumhuriyet Halk Partisi'nden böyle milletvekillerinin yer bulabilmesi gerçekten bizim içimizi acıtıyor"  dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2016, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER