banner28

Uncuoğlu’ndan Ağır Eleştiri!

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu il teşkilatının 72. Danışma meclisinde yaptığı konuşmada partiden ayrılarak başka yollara sapanlara yönelik eleştirilerde bulundu. Uncuoğlu “ Bugün yanında durulacak tek adam Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

Uncuoğlu’ndan Ağır Eleştiri!
banner3

AK Parti Sakarya milletvekili Recep Uncuoğlu AK Partiden ayrılarak parti kurma çalışmaları sürdüren Ahmet Davutoğlu, Ayhan Sefer Üstün ve diğer eski partililere seslenerek “Yaptığınız size yakışmaz. Sakarya yaptığınızı görüyor. Samimiyet testini geçemediniz.” Dedi.

Uncuoğlu yaptığı konuşmada “Bugün yanında durulacak tek adam var, O da Recep Tayyip Erdoğan’dır diyerek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Bugün yanında durulacak tek adam var, Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durulacaktır. Bugün başka bir adres aramanın, eksikler türetip eksiklerden yola çıkıp, Türkiye’nin verdiği bu mücadeleyi zayıflatma adına başka başka kapıların gitmelerin, hele hele bir zamanlar bu davada bir şekilde görev alıp belli makamlarda görev yapıp, bu davanın neferliği noktasında omzumuzda küfeler var deyip bugün bu davanın sekteye uğraması adına yanlış bir yerde durmak hiç kimseye yakışmaz. Hele hele AK Parti teşkilatında gönül vermiş bu kadar yıldır emek vermiş nice nice genel başkanlıktan genel başkan yardımcılığına kadar yükselmiş kişilere asla yakışmaz. Tabi bu samimiyet testini kimlerin geçip kimlerin geçemediğini birileri çok iyi görüyor. Hele hele Sakarya çok iyi görüyor ve biliyor.”

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER