Uncuoğlu: 'Terörle Mücadele Devam Edecek'

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Toplantısına Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu katılarak ilçe yönetim kurulu üyelerine gündem ve Meclisin son çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Uncuoğlu: 'Terörle Mücadele Devam Edecek'
banner3

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı’nın olağan yönetim kurulu toplantısına Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu katılarak İlçe yönetim kurulu üyelerine gündem ve meclisin son çalışmaları hakkında bilgi verdi. Toplantı AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın toplantı gündemini açmasıyla birlikte başladı.

 

Yönetim kurulunu tebrik etti

İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın toplantı gündemindeki konuları bitirmesinin ardından konuşan AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, teşkilatlarımızız her zaman seçime hazır oldukları görmek bizleri memnun ediyor diyerek şunları söyledi Uncuoğlu “İlimiz ve Adapazarı İlçemiz çalışmaları, Teşkilat Performans Sistemi (TPS) baktığımız ilk sıralarda görüyoruz. Bu bizleri sevindiriyor. Adapazarı İlçemiz şehrimizin en büyük ilçesi olmasının verdiği sorumluluğu her zaman yerine getirerek diğer ilçelerimize örnek oluyor. Bunda emeği geçen İlçe Başkanımıza, İlçe Yönetim kurulu üyelerine ve teşkilatımızın sahalardaki tüm neferlerine teşekkür ediyorum, hepinizi tebrik ediyorum” dedi.

 

“Baydemir, kürsüden ne numaralar yaptı”

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Adapazarı İlçe Yönetim Kurulu toplantısında ülke gündemine ilişkin olarak, Şırnak Cizre ve Diyarbakır’da devam eden olaylara değinerek şunları söyledi. Milletvekili Uncuoğlu “Sağlık Bakanımız Mecliste, Şırnak’ta Diyarbakır’da olan olaylarla ilgili açıklama yaptı. Bakanımız 400 metreden fazla yaklaşamadıklarını söyledi. Ambulans gelmiyor söylemlerine açıklık getirdi. HDP’li vekillerin verdikleri telefonları aradı. O telefonlara kim çıktı arkadaşlar biliyor musunuz terörist çıktı. Meclis kürsüsünde HDP Milletvekili Osman Baydemir ne numaralar yaptı. Bu kadar sahtekârca rol yapabilen, cümlelerinde PKK’nın P’sini dahi ağzına almadan kurabilen bu kadar robotlaşmış akıl tutulmasına girmiş insanları karşımızda görünce ben şahsen şaşırıyorum; hangi dünyada yaşıyorum diye, ama tabi belli bir planın parçası olarak bunu devam ettiriyorlar. Terörle mücadele devam edecek. Bizim genlerimizde her coğrafyadan her türlü tarihsel geçmişten izler var. Bu coğrafyada bu dertlerimiz bitmeyecek bu sorunlarımız olacak ama bu sorunlarla baş edebilecek güce birlikte olduğumuz sürece hamdolsun sahibiz” dedi.

 

Toplantı sonrasında İlçe Teşkilat Başkanı İlhan Güve, mahallelerde devam üye güncelleme çalışmaları kapsamında Milletvekili Recep Uncuoğlu’nun üyelik bilgilerini güncelledi. İlçe Başkanı Mustafa Ak, Milletvekili Recep Uncuoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etmesiyle toplantı son buldu.  

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER