Uncuoğlu'ndan Muhtarlar Derneği'ne Ziyaret

AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, AK Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol ve beraberindeki heyet Sakarya Muhtarlar Derneği ‘ni ziyaret etti.

Uncuoğlu'ndan Muhtarlar Derneği'ne Ziyaret
banner3

Sakarya Muhtarlar Derneği Başkan Erdal Erdem ziyarette muhtarların sorunlarıyla ilgili bir konuşma yaptı. Muhtarların bölge bölge sorunlarını aktaracağını ifade eden Erdal Erdem,  çözüm bulunmasını istedi.
AK Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu,  ayrım yapmadan sorunlara çözüm bulacaklarını belirtti. Muhtarların sorunlarını dinlemek için derneği ziyaret ettiklerini dile getiren Recep Uncuoğlu; "Hiçbir ayrım yapmadan, hepinizin sıkıntılarına mutlaka çözüm bulacağız. Onun için buradayız. Muhtarlarımızla toplantılarımız devam edecek. Allah bize imkan verirse, 4 yıl içerisinde hep birlikte olacağız ve birlikte çalışacağız" dedi.
Uncuoğlu ayrıca AK Parti hükümeti döneminde muhtarlara yönelik yapılan düzenlemelerden ve desteklerden bahsetti. Muhtarların özlük haklarındaki düzenleme ile aldıkları maaşların da arttığını belirten Uncuoğlu, AK Parti  hükümetinin her kesime yönelik hizmetler yaptığını dile getirdi.

Ziyaretleri dolayısıyla Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu ‘na teşekkür eden Erdem, bu ziyaretten memnun kaldıklarını söyledi ve ziyaretlerin devamını diledi.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2015, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER